Deezer już dla Polaków!

Wszystko wskazuje na to, że Polacy mogą już skorzystać z jednego z najciekawszych muzycznych serwisów. Deezer z bazą 13 mln utworów wchodzi do naszego kraju.

Deezer to serwis wykorzystujący możliwości internetowej „chmury” by w sposób legalny udostępniać swoim użytkownikom ogromną (ponad 13 mln utworów) bazę plików muzycznych. Dostęp do platformy odbywa się przez przeglądarkę lub dedykowane aplikacje dla systemów mobilnych (niżej grafiki z wersji dla iOS).

Deezer już dla Polaków! 1

Deezer już dla Polaków! 2

Po zalogowaniu do serwisu (przez połączenie z facebookowym kontem) otrzymujemy 15-dniowy bezpłatny dostęp do pełnej muzycznej biblioteki. Jeśli polscy internauci będą mogli korzystać z platformy na takich samych zasadach jak inni użytkownicy to po tym czasie zdecydować będzie można się na trzy opcje subskrypcji: darmową (możliwość odsłuchiwania radia dobierającego utwory na podstawie gatunku lub wykonawcy), premium (4,99 GBP miesięcznie, nielimitowana muzyka online, pliki dostępne na żądanie, konkretne utwory) premium+ (9,99 GBP miesięcznie, muzyka na urządzeniach mobilnych i komputerze także w trybie offline).

Cieszy jednocześnie fakt, że w katalogu Deezera znaleźć można już polskie utwory (jak na obrazku poniżej). Dostęp do Deezera Polacy mogą uzyskać przez stronę www i aplikacje dla urządzeń mobilnych.

Deezer już dla Polaków! 3

Nie mamy jeszcze oficjalnej informacji o udostępnieniu serwisu dla polskich użytkowników. Jak tylko taka się pojawi – damy znać.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry