Delecta uruchomiła serwis poświęcony gotowaniu

Prawie 2/3 Polaków codziennie, lub prawie codziennie, samodzielnie przygotowuje posiłki w domu (badanie Omnibus 01.05 PBS). Z tego właśnie powodu Delecta.pl to przede wszystkim inspiracja w gotowaniu.

W ’Kąciku smakosza’ każdy internauta znajdzie ciekawy przepis do zastosowania w swojej kuchni. Ilustrowany zdjęciem oraz dokładnym opisem sprawi, że zaspokojenie podniebienia osób zgromadzonych przy stole nie będzie nikomu przysparzało najmniejszych trudności. Delecta nagradza także propozycje ulubionych przepisów internautów, które podbiły serca rodziny czy znajomych.

W niedługim czasie swoją premierę będzie miała 'Delektynka’ – internetowy klub przyjaciół Delecty. Już teraz każdy użytkownik może otrzymać odpowiedź na pytanie dotyczące kuchni i gotowania. Przyjemną niespodzianką będą również różnego rodzaju gadżety oraz produkty Delecty, które będzie można wygrać w organizowanych konkursach.

Serwis prezentuje także szczegółowo bogatą gamę produktów m.in. desery, przyprawy i dodatki do ciast, ciasta w proszku, dania i ciasta gotowe, zupy, kawę zbożową, paluszki, produkty kuchni meksykańskiej – Tex Mex (m.in. tortille i tacos) i wiele innych.

Pragniemy, aby Delecta.pl była dla internautów doradcą w dziedzinie gotowania. Serwis WWW ma nam pomóc rozwinąć

i budować nasze dobre relacje z konsumentami i klientami – powiedziała Dorota Wojtkiewicz, manager produktu Delecty.

Projektem i wykonaniem serwisu, przy wykorzystaniu Unity Content Manager, zajęła się Internet Designers, agencja interaktywna full service.

http://www.delecta.pl

http://www.id.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top