Demotywatory mają już 300 000 fanów na Facebooku

Opublikowano: 16 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

12 sierpnia 2010 roku liczba fanów strony serwisu demotywatory.pl na Facebooku przekroczyła 300 tysięcy. Warto dodać, że 94% z nich to aktywni użytkownicy.

Demotywatory mają już 300 000 fanów na Facebooku 1Strona serwisu na Facebooku powstała dzięki samym wielbicielom serwisu i to oni nadal mają największy wpływ na jej kształt – twierdzi Mariusz Składanowski, twórca serwisu. – Internauci mają potrzebę dzielenia się demotywatorami ze swoimi znajomymi z Facebooka, wciąż chętnie zabierają głos w dyskusjach o otaczającym ich świecie, codziennych problemach, które są poruszane w demotywatorach. Serwis powstał w 2007 roku, a jego strona na Facebooku w 2009 roku. Demotywatory.pl zapewniają codziennie humor i rozrywkę dla ponad miliona internautów*, którzy od początku istnienia serwisu dodali do niego 1,9 mln demotywatorów. Według Google Analitycs serwis notuje ponad 420 mln odsłon miesięcznie.

Sylwester KozakDemotywatory mają już 300 000 fanów na Facebooku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.