DIALOG dla biznesu

Opublikowano: 30 września 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , ,

Po raz kolejny oferta Telefonii DIALOG dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw uzyskała nominację w konkursie Gazety Finansowej „Najlepsze produkty dla MSP 2009”.

Wyniki konkursu Gazety Finansowej opublikowane zostały w najnowszym wydaniu tego tytułu wraz rankingiem „Turbiny Polskiej Gospodarki”. Nominowane przez redakcję firmy wyróżnia profesjonalizm i rzetelność oraz gotowość do spełniania oczekiwań klientów dzięki bogatej ofercie i innowacyjnym rozwiązaniom.

– Oferta Telefonii DIALOG jest stale dopasowywana do zmieniającego się otoczenia biznesowego – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG. – Wprowadzamy dodatkowe wartości, które poza zagwarantowaniem odpowiedniej jakości, niezawodności i wysokiego stopnia bezpieczeństwa, zapewniają stały i niski poziom kosztów. Są to pakiety ochrony antywirusowej czy antyspamowej, zarządzane routery, firewalle, a także usługi hostingu i kolokacji – dodaje.

DIALOG jest liderem nowoczesnych, niezawodnych i skutecznych rozwiązań dla biznesu, optymalizujących koszty i umożliwiających indywidualne i elastyczne dopasowanie do potrzeb firm segmentu MSP.

Hanna LaskowskaDIALOG dla biznesu

Podziel się!

O autorze

hania