DIALOG dla biznesu

Po raz kolejny oferta Telefonii DIALOG dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw uzyskała nominację w konkursie Gazety Finansowej „Najlepsze produkty dla MSP 2009”.

Wyniki konkursu Gazety Finansowej opublikowane zostały w najnowszym wydaniu tego tytułu wraz rankingiem „Turbiny Polskiej Gospodarki”. Nominowane przez redakcję firmy wyróżnia profesjonalizm i rzetelność oraz gotowość do spełniania oczekiwań klientów dzięki bogatej ofercie i innowacyjnym rozwiązaniom.

– Oferta Telefonii DIALOG jest stale dopasowywana do zmieniającego się otoczenia biznesowego – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG. – Wprowadzamy dodatkowe wartości, które poza zagwarantowaniem odpowiedniej jakości, niezawodności i wysokiego stopnia bezpieczeństwa, zapewniają stały i niski poziom kosztów. Są to pakiety ochrony antywirusowej czy antyspamowej, zarządzane routery, firewalle, a także usługi hostingu i kolokacji – dodaje.

DIALOG jest liderem nowoczesnych, niezawodnych i skutecznych rozwiązań dla biznesu, optymalizujących koszty i umożliwiających indywidualne i elastyczne dopasowanie do potrzeb firm segmentu MSP.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry