DIALOG na Gwiazdkę

Zbliżające się święta są doskonałą okazją do sprawiania prezentów. Dlatego Telefonia DIALOG z początkiem grudnia przygotowała wyjątkową promocję „Gwiazdkowe Prezenty w DIALOGmedia” dla wszystkich abonentów cyfrowej telewizji.

Klient przystępujący do promocji ma możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich pakietów tematycznych (nieaktywnych w momencie uruchamiania promocji) w terminie od 1 do 31 grudnia 2009 r. Warto się spieszyć i skorzystać z okazji, ponieważ ofertą promocyjną objętych jest aż 28 najatrakcyjniejszych pakietów tematycznych, m.in. Rozrywka, Kino, Sport, Kobieta, Dzieci, Wiedza czy Historia. Po zakończeniu okresu promocyjnego za aktywne pakiety tematyczne będzie naliczana opłata zgodnie z Cennikiem usługi DIALOGmedia.

Do promocji można przystąpić w bardzo prosty sposób – poprzez akceptację regulaminu umieszczonego na ekranie telewizora w Menu -Dodaj/Usuń pakiety TV -Gwiazdkowe Prezenty. Akceptacji dokonuje się jednym przyciskiem pilota od dekodera na ekranie TV. W przypadku braku chęci dalszego korzystania z pakietów można z nich zrezygnować bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Rezygnacja odbywa się także w wygodny dla klienta sposób – za pomocą pilota.

I jeszcze jedna niespodzianka świąteczna: do końca roku abonenci DIALOGmedia mogą przez miesiąc bezpłatnie korzystać z pakietów premium Canal+ i HBO. Kontynuując umowę, otrzymają nieodpłatnie na kolejny miesiąc jeden wybrany bądź oba pakiety kanałów. Przez następne 10 miesięcy korzystają z promocyjnych cen: w przypadku pakietu CANAL + miesięczna opłata wynosi 29,90 zł brutto, HBO – 22,90 zł brutto, natomiast oba pakiety są dostępne cenie 52,80 zł brutto/ miesiąc..

I ostatni mikołajkowy prezent: obecnie klienci DIALOGmedia mogą skorzystać także z promocji na wybrane filmy familijne w wypożyczani filmów VoD.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry