DIALOGmedia.pl w nowej odsłonie

Konfigurator usług z kalkulatorem cen, udoskonalona nawigacja oraz nowa szata graficzna to cechy odświeżonego serwisu dialogmedia.pl. Strona DIALOGmedia, pakietu usług multimedialnych Telefonii DIALOG, zyskała na przejrzystości, a jej kolorystyka nawiązuje do barw firmy.

O konieczności gruntowej przebudowy serwisu zadecydowało rosnące zainteresowanie klientów pakietem DIALOGmedia, w skład którego wchodzą telewizja cyfrowa z wypożyczalnią filmów na życzenie, internet i telefon. Główny nacisk położony został na jego funkcjonalność i użyteczność. Nawigację udoskonaliło dodanie menu głównego, które zawiera odnośniki do poszczególnych usług pakietu i dodatkowego menu, zawierającego sekcje uzupełniające.

Konsultant ds. Internetu Telefonii DIALOG SA., Tomasz Zalewa, mówi:

Nowością odsłony DIALOGmedia jest konfigurator usług, który umożliwia samodzielny dobór składników pakietu oraz kalkulację ich cen z uwzględnieniem bieżących promocji.

Odświeżona została także szata graficzna serwisu. Zrezygnowano z dużej liczby animacji i ciemnej kolorystyki na rzecz lekkiej i przejrzystej grafiki. Jasne tło dla kontrastu zostało zestawione z granatowymi elementami, a pomarańczowe przyciski i inne elementy ożywiają zawartość witryny.

Oprócz bazy filmów VoD (wypożyczalnia filmów na życzenie) DIALOGmedia zawiera na bieżąco aktualizowaną zakładkę „Hity TV”. Zamieszczane są w niej informacje o propozycjach filmowych, serialach i programach, dostępnych w ramówce takich kanałów, jak np. HBO, Cinemax czy Discovery. Dodatkowo użytkownik ma możliwość oglądania trailerów video oraz galerii zdjęć z filmów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry