digital One wspiera WWF

Opublikowano: 9 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

digital One, wraz z agencją Euro RSCG Warsaw, wspiera kampanię WWF Polska na rzecz ograniczenia nielegalnego handlu ginącymi gatunkami zwierząt.

Akcja „Nie kupuj pamiątek ze zwierząt – pomóż ocalić ginące gatunki” jest trzecim etapem kampanii prowadzonej przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF, skierowanym do polskich turystów przywożących z podróży pamiątki wykonane z roślin i zwierząt znajdujących się pod ochroną.

Prowadzone w czerwcu i lipcu tego roku przez WWF Polska działania uświadamiające społeczeństwu skalę problemu, objęły zarówno organizację pojedynczych eventów (wystawa fotografii) jak i szeroko zakrojoną akcję informacyjną. Na lotniskach i w biurach podróży udostępniono ulotki z listą produktów, których nie należy kupować. Kampanii towarzyszyły również plakaty i reklamy w prasie turystycznej, a w Internecie pojawiły się wykonane przez digital One banery, prowadzące na strony www.wwf.pl.

Udział digital One w ekologicznej kampanii WWF Polska jest kolejnym już projektem agencji realizowanym na rzecz ochrony przyrody. Wcześniejsze działania pro publico bono skupione były wokół podobnej tematyki.

http://www.wwf.pl
http://www.digitalone.pl

Sylwester Kozakdigital One wspiera WWF

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.