Dobry start: Wrzuta.pl

Opublikowano: 16 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

1,5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, 100 tys. zamieszczonych materiałów i ponad 80 mln ściągniętych filmów to dwumiesięczny bilans funkcjonowania serwisu Wrzuta.pl – polskiego serwisu umożliwiającego zamieszczanie w sieci własnych nagrań wideo, plików muzycznych i zdjęć.
Wrzuta.pl istnieje w sieci od 22 sierpnia br. W krótkim czasie serwis zyskał znaczącą odwiedzalność i stałych użytkowników. Dzięki niemu teraz i polscy internauci otrzymali możliwość dzielenia się ze znajomymi nagraniami wideo, zdjęciami i plikami muzycznymi.

„Cieszy nas dobry start Wrzuty. Dziennie korzysta z niej ponad 100 tysięcy internautów. Serwis był strzałem w dziesiątkę, sądzimy, że udało nam się zaproponować polską alternatywę YouTube, zatrzymać jego wzrost i dla osób produkujących wideo miejscem docelowym. Już wkrótce uruchomimy nowe funkcjonalności, które są oczekiwane przez społeczność tworząca się wokół Wrzuty. Aspirujemy do pozycji niekwestionowanego lidera na rynku serwisów wideo w Polsce. Poprzez emitowane materiały docieramy już do 3 mln internautów” – mówi Krzysztof Sierota, członek Zarządu o2.pl.

Serwis Wrzuta.pl jest częścią platformy komunikacyjnej o2.pl i stanowi uzupełnienie szerokiej oferty rozrywkowej, którą swoim użytkownikom oferuje spółka o2.pl.

www.wrzuta.pl

Hanna LaskowskaDobry start: Wrzuta.pl

Podziel się!

O autorze

hania