Dodaj swoją recenzję w pf.pl

Polscy Internauci mogą wpisywać recenzje o produktach i usługach ponad miliona firm z całej Polski znajdujących się w serwisie należącym do Eniro Polska.
Celem pf.pl jest stopniowe wychodzenie naprzeciw rosnącym potrzebom użytkowników i stymulowanie ich aktywności na stronie. Wprowadzając funkcjonalność, która pozwala na publikacje recenzji, Internauci współtworzą kontent dostępny w serwisie. Oprócz poszukiwania tradycyjnych informacji o firmie i jej usługach, chcą poznać opinię na temat ostatnio odwiedzonego hotelu w Dźwirzynie, gabinetu ginekologicznego w Krakowie czy dodać recenzję ulubionego salonu fryzjerskiego. Z kolei dla firm jest to sposób na poznanie swoich mocnych i słabych stron.

„Cieszy nas duża liczba recenzji zwłaszcza, że użytkownicy pf.pl mogą zamieszczać je w naszym serwisie dopiero od niedawna. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie takiego narzędzia, ponieważ chcieliśmy stworzyć kanał wymiany opinii pomiędzy użytkownikami, nt odwiedzanych restauracji, klubów, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich, ośrodków wypoczynkowych, itp.” – mówi Piotr Dębski, kierownik ds. rozwoju biznesu Eniro Polska. „Wypowiedzi Internautów są codziennie moderowane. Publikujemy wszystkie opinie użytkowników, nawet te krytyczne, a nasi moderatorzy odrzucają wyłącznie wulgarne komentarze” – dodaje Piotr Dębski.
„Będziemy nadal rozwijać serwis pf.pl i wprowadzać jeszcze bardziej korzystne dla użytkowników i reklamodawców rozwiązania. Nie chcemy zdradzać wszystkich planów, ale już dziś możemy zapewnić, że wokół pf.pl dużo będzie się działo” – podkreśla Piotr Dębski.

Oferta pf.pl jest na bieżąco rozszerzana o nowe rozwiązania technologiczne, ułatwiające korzystanie z serwisu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry