Doładowania komórek w Onet.pl

Portal internetowy Onet.pl, przy współpracy z Blue Media zapropo-nował wszystkim chętnym dokonywanie zasileń kont telefonicznych.
Prosty i intuicyjny obsługi system zapewnia komfort i sprawne przeprowadzanie operacji. Dla każdej transakcji system generuje fakturę, jednak wcześniej należy zarejestrować zasilany numer na stronie, aby faktura za usługę została przesłana na adres mailowy klienta.

– Poszczególne etapy realizacji transakcji zostały przedstawione na stronie bardzo czytelnie. Tak, jak jest to zwykle przyjęte, proces doładowania rozpoczyna się od wpisania numeru te-lefonu, następnie określenia kwoty i sposobu płatności. Informacje o dostępnych dla określonej sieci wartościach doładowania pojawiają się po wybraniu operatora – podkreśla Marcin Malinowski z Onet.pl.

Obsługa techniczna doładowań prowadzona jest przez firmę Blue Media z Sopotu.

– Dzięki dotychczasowym wdrożeniom autorskiej platformy Top-up obsługującej zasilenia telefonów pre-paidowych staliśmy się liderem w zakresie dostarczania biznesowych rozwiązań mobilnych oraz innowacyjnych systemów wsparcia sprzedaży w Internecie – mówi Bartłomiej Gast z Blue Media.

http://www.doladowania.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top