Doładowanie kart IDEA w mBanku

Opublikowano: 1 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

mBank – detaliczne ramię BRE Banku SA, w ramach serwisu mOBILE, umożliwia podwyższanie limitów kont kart Idea Pop posiadaczom telefonów komórkowych sieci IDEA.
Klienci mBanku, posiadający telefon Idea POP, za pomocą bezpiecznej usługi mTransfer – narzędzia do płatności w Internecie, mogą zasilić swoje telefony lub telefony innych osób.

To pierwsze tego typu rozwiązanie w Internecie łączące zasilenie telefonu pre-paid w trybie online i płatności bezpośrednio z konta bankowego. Do tej pory, sprzedaż i funkcjonalność kart Pop oparta była na 14 cyfrowych kodach doładowujących. mBank umożliwia swoim Klientom optymalnie uproszczoną procedurę. Po dokonaniu płatności otrzymują oni SMS na podany numer telefonu, potwierdzający dokonanie aktualizacji stanu konta.

Rozwiązanie wdrożone przez mBank łączy zasilanie telefonu pre-paid w trybie online i wykonywanie płatności bezpośrednio z konta bankowego. Serwis doładowań konta Idea POP jest realizowany we współpracy z firmą Blue Media.

Idea Pop jest już drugim, po PlusGSM, partnerem mBanku w serwisie Internetowym mOBILE.

http://www.mbank.com.pl/mobile/

Sylwester KozakDoładowanie kart IDEA w mBanku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.