Dotykowy komputer przyszłości

Nowy komputer HP TouchSmart ma być rewolucją na rynku komputerów stacjonarnych w Polsce. Połączenie monitora i płaskiego komputera w jednej obudowie.  Zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania pozwalają na korzystanie z oprogramowania, multimediów oraz internetu zdecydowanie łatwiej i szybciej niż dotychczas. Komputer został wyróżniony na targach Consumer Electronic Show 2009 w Las Vegas prestiżową nagrodą „Best of Innovations”. Model HP TouchSmart 22”HD IQ522pl z ekranem dotykowym dostępny jest wyłącznie w sklepach Vobis oraz w sklepie internetowym Vobis.pl.

HP Touchsmart to elegancki, płaski komputer, który ma zadowolić nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jego szeroki 22 calowy ekran dotykowy z możliwością regulacji nachylenia (10-40 stopni) zapewnia komfortową pracę i niesamowitą rozrywkę. Użytkownik jednym ruchem palca może przeglądać zdjęcia, filmy, a także programy telewizyjne. Obraz odtwarzany jest w wysokiej rozdzielczości na ekranie wykonanym w technologii BrighView.

hp_touchsmart-1

HP Touchsmart wyposażony jest w bezprzewodową klawiaturę, mysz, kartę sieci LAN, oraz kartę sieci bezprzewodowej, a także interfejs Bluetooth. Pozwala to na większą swobodę w użytkowaniu komputera. Postawienie go sypialni, kuchni lub salonie, gdzie dostęp do kabli sieciowych jest ograniczony, nie będzie więc żadnym problemem. Jedyne co trzeba zrobić, to podłączyć komputer do prądu, skonfigurować połączenie bezprzewodowe i zacząć pracę.

Nie tylko funkcjonalność jest mocną stroną nowego HP TouchSmart. Wydajny procesor Intel Core 2 Duo T6400 oraz  karta graficzna z technologią HD PureVideo, umożliwiają korzystanie z najbardziej zaawansowanych programów graficznych i gier w jakości HD. Wbudowany, hybrydowy tuner TV zapewni zaś możliwość odbioru programów telewizyjnych nadawanych zarówno w technologii cyfrowej jak i analogowej.

Firma Vobis przygotowała dla swoich Klientów niespodziankę. Przy zakupie komputera HP Touch Smart urządzenie wielofunkcyjne HP C4580 o wartości 399 zł. w cenie 1 zł.

HP TouchSmart 22”HD dostępny wyłącznie w sklepach sieci Vobis i na Vobis.pl w cenie 7499 zł z Vat.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry