Drugi etap współpracy mojeauto.pl z GE Capital Bank rozpoczęty

07 czerwca 2004 roku rozpoczęto drugi etap wspólnego przedsięwzięcia GE Capital Banku oraz Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl, którego celem jest wspieranie Programu GE pard.

GE pard jest siecią autoryzowanych przez GE Capital Bank dealerów samochodów używanych z terenu całej Polski. Partnerzy Programu oferują samochody objęte gwarancją mechaniczną oraz pakietem ubezpieczeń, a klienci mają możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków kredytowania. Warunki zakupu takich aut niewiele się więc różnią od warunków, na jakich oferowane są samochody nowe.

W pierwszym etapie na stronach gepard.mojeauto.pl oraz gepardauto.pl zostały zamieszczone wszelkie niezbędne informacje o możliwości uczestniczenia w Programie GE pard oraz zasadach zakupu samochodu w ramach tego Programu.

Drugi etap polega na udostępnieniu w serwisie mechanizmów wyszukiwania i prezentacji ofert dealerów objętych Programem. W serwisie GE pard utworzono strony dealerów.

Można zapoznać się już z pierwszymi ofertami Partnerów GE pard, a także skorzystać wyszukiwarek ogłoszeń oraz mechanizmów ułatwiających kontakt bezpośrednio z wybranym dealerem. Od 7 czerwca założono już 30 internetowych stron Partnerów, a w ciągu najbliższych dni uruchomionych zostanie kilkadziesiąt kolejnych przyłączeń.

http://www.gepard.mojeauto.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top