Dział Nowych Projektów w Ad.net

W związku z rosnąca ilością planowanych i realizowanych projektów sieci Ad.net S.A. , w ramach dotychczasowych struktur firmy, powołano nową komórkę – Dział Nowych Projektów. Stworzenie i kierowanie działem powierzono Andrzejowi Cudnemu.

Andrzej Cudny jest związany z Ad.net od sierpnia 2004 r. Do momentu wyboru na stanowisko Kierownika ds. Nowych Projektów pełnił funkcję Account Managera i odpowiadał za sprzedaż powierzchni reklamowej na witrynach zrzeszonych w sieci. Zajmował się obsługą klientów m.in.: Mindshare, CR-media, Carat Polska, Mediaedge:cia, OMD Media Direction, Pan Media Western, HYPERmedia.

Jest absolwentem Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Pracę magisterską obronił w 2005 r. Jego hobby to podróże, film i sporty siłowe.

‘Nowe stanowisko jest dla mnie z jednej strony docenieniem mojej dotychczasowej pracy, z drugiej motywacją do dalszego rozwoju. Jestem przekonany, że w niedługim czasie zaskoczymy naszych klientów i konkurencję wdrażanymi przez Ad.net projektami i innowacyjnymi rozwiązaniami.’ – mówi Andrzej Cudny.

‘Od początku swego istnienia Adnet nieprzerwanie zajmuje pozycję lidera na rynku reklamy online, co jest już swoistym zobowiązaniem w stosunku do naszych klientów. Powołanie nowego zespołu jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój rynku i realizacją tego zobowiązania a osoba Andrzeja stanowi gwarancję powodzenia.’ – dodaje Krzysztof Łada, Dyrektor Zarządzający Adnet.

http://www.adnet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry