Dziennik.pl udostępnia newsy właścicielom stron WWW

Od stycznia na stronach portalu Dziennik.pl dostępna jest do pobrania specjalna aplikacja newsowa przeznaczona dla właścicieli i administratorów stron internetowych. Widget pozwala użytkownikom dodać do dowolnej witryny Infobox z najnowszymi informacjami tworzonymi przez redakcję Dziennika.pl.

Widget umożliwia skonfigurowanie tematyki informacji, które pojawiać się będą na stronie internetowej, blogu czy forum dyskusyjnym. Mogą to być najnowsze wiadomości z kraju i ze świata, informacje gospodarcze, polityczne, sportowe, ale także kulturalne, rozrywkowe lub motoryzacyjne. Na stronie www.dziennik.pl/infobox można również indywidualnie dopasować atrybuty Infoboksu: jego wygląd, wielkość oraz liczbę prezentowanych wiadomości.

Konfigurator przygotuje następnie dla użytkownika niezbędny fragment kodu, który należy wkleić w kod własnej strony WWW (zgodnej z XHTML). Od tej chwili na stronie będą się pojawiać się zawsze aktualne wiadomości przygotowane przez redakcję Dziennika.pl. Kliknięcie na wybraną informację otwiera okno z artykułem w portalu Dziennik.pl.

“Infobox jest adresowany do wszystkich, którzy aktywnie prowadzą swoje strony internetowe i dbają, by odwiedzający ich witryny byli zawsze na bieżąco informowani o najważniejszych wydarzeniach z wybranych dziedzin. Dzięki tej aplikacji właściciele stron będą mogli dostarczać swoim internautom aktualizowane 24 godziny na dobę najwyższej jakości informacje tworzone przez zespół redakcyjny Dziennika.pl” – mówi Piotr Welc, dyrektor wydawniczy Dziennika.pl, Axel Springer Polska.

www.dziennik.pl/infobox

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry