E-financial Przejrzystą Firmą

Firma E-financial Sp. z o.o., właściciel portali finansowych Inwestycje.pl i Waluty.com otrzymała Certyfikat „Przejrzysta Firma”. Tytuł nadany został przez Dun and Bradstreet Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie.
– Firma Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerami, nagrodziła E-financial Sp. z o.o. Certyfikatem „Przejrzysta Firma”. Owe wyróżnienie świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych. Dany certyfikat jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej firmy.- mówi Sławomir Grzelczak, Dyrektor Zarządzający Dun and Bradstreet Poland.

E-financial Sp. z o.o. specjalizuje się m.in. w działaniach medialno – wydawniczych z zakresu biznesu i inwestycji. Swoje dochody czerpie z reklamy internetowej i pośrednictwa finansowego. W przyszłości jej rozwój ma się opierać zarówno na tworzeniu kolejnych projektów, jak również na dalszych przejęciach już istniejących serwisów. – Otrzymanie Certyfikatu „Przejrzysta Firma” ugruntowuje naszą rynkową pozycję i wzmacnia wizerunek spółki jako wiarygodnego partnera biznesowego. Przekłada się to na zwiększenie naszej konkurencyjności na rynku medialno-wydawniczym, na którym działamy już od czterech lat. – mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu E-financial Sp. z o.o.

Spółka jest właścicielem Grupy inwestycje.pl, która w ogólnym zestawieniu najpopularniejszych w Polsce serwisów tematycznych, zajmuje 12. miejsce w kategorii „Biznes, Finanse, Prawo”. Inwestycje.pl (www.inwestycje.pl) i Waluty.com (www.waluty.com) to czołowe serwisy Grupy inwestycje.pl. E-financial Sp. z o.o. jest także wydawcą  m.in.: Wortal Funduszy Inwestycyjnych WFI.pl, Alternative Investment Information Aii.pl, Twojefinanse.net oraz Investing.pl.

Od stycznia 2007 roku spółka E-financial jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, która zrzesza firmy prowadzące działalność gospodarczą w sektorze teleinformatyki.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry