E-Financial zmienia nazwę na Inwestycje.pl

Firma E-Financial oficjalnie zmieniła nazwę na Inwestycje.pl SA. Decyzja o zmianie nazwy była związana z realizacją nowej strategii firmy, która przewiduje wzrost wartości marki i osiągnięcie jednej z czołowych pozycji na polskim rynku reklamy internetowej w segmencie biznes/prawo/finanse. Spółka planuje debiut na rynku New Connect w IV kwartale 2010 roku.

Firma Inwestycje.pl SA jest wydawcą serwisów internetowych o profilu finansowym. Tworzy grupę kapitałową, która konsoliduje przedsięwzięcia z rynku mediów internetowych, specjalizując się w działaniach medialno – wydawniczych z zakresu biznesu i inwestycji. Inwestycje.pl SA posiada kilkanaście portali, które skupione są na internetowej platformie mediowej Spółki – Grupie Inwestycje.pl.

Kluczowym serwisem Grupy jest portal Inwestycje.pl, który notuje miesięcznie ponad 1,5 mln odsłon, przy niespełna 0,5 mln unikalnych użytkowników. – To perła w koronie naszej firmy. Koncentrujemy na nim większość sił, dlatego też podjęliśmy decyzję o zmianie nazwy firmy na Inwestycje.pl SA. Będziemy wzmacniać swoją wartość poprzez konsekwentne budowanie wizerunku i znaczenia właśnie tej marki. – mówi Grzegorz Czapla, prezes Zarządu Inwestycje.pl SA.

W drugiej połowie marca spółka przeprowadziła ofertę prywatną akcji serii B, która zakończyła się objęciem wszystkich oferowanych akcji. Spółka pozyskała blisko ćwierć miliona złotych na rozpoczęcie realizacji nowej  strategii. – Na III kwartał bieżącego roku planujemy kolejną ofertę prywatną. Zainteresowanie marcową ofertą ze strony inwestorów było tak duże, że część z nich zadeklarowała chęć objęcia akcji w jesiennej ofercie. – dodaje prezes Czapla.

Debiut spółki na rynku New Connect planowany jest na IV kwartał 2010 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry