E-prawnik.pl w sieci Ad.net

Opublikowano: 28 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

We wrześniu do sieci reklamy internetowej Ad.net S.A. dołączył serwis e-prawnik.pl – jedna z najpopularniejszych witryn biznesowych w polskim internecie, oferująca porady prawne i informacje dla przedsiębiorców i osób prywatnych.

E-prawnik.pl dociera do dużej i silnie sprofilowanej grupy docelowej, niezwykle atrakcyjnej dla reklamodawców. W czerwcu witrynę odwiedziło ponad 158.000 użytkowników (real users), generując łącznie ponad 1.100.000 odsłon (wg czerwcowej fali badania PBI/MegaPanel).

Ad.net oferuje w serwisie e-prawnik.pl różnorodne formy reklamy internetowej (banery, billborady, pop-upy, etc.). Dostępna jest również wysyłka mailingowa przy wykorzystaniu zaawansowanych kryteriów targetowania. Ponieważ e-prawnik.pl to serwis komercyjny, część informacji oferowana jest za opłatą. Dzięki temu w e-prawnik.pl można przeprowadzać również akcje sponsoringowe, polegające na udostępnianiu użytkownikom płatnych części serwisu: np. sponsoring 'Dostęp do treści': lub 'Zapytaj prawnika', sponsoring taki może np. zostać zawężony do poszczególnych serwisów tematycznych (np. Prawo Spółek). W tego typu akcjach reklamodawca zyskuje dodatkową możliwość obrandowania kolorystycznego i graficznego poszczególnych podstron serwisu.

http://www.e-prawnik.pl

Sylwester KozakE-prawnik.pl w sieci Ad.net

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.