Easygo.pl nowym klientem Optimum PR

Opublikowano: 16 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Agencja Optimum PR rozpoczęła współpracę z nowym klientem z branży turystycznej, firmą Easygo.pl. Jest to nowopowstały portal, który gromadzi oferty wypoczynku w blisko stu państwach wszystkich kontynentów.

Współpraca początkowo polegać będzie na ukierunkowaniu na media działań komunikacyjnych portalu, które mają wspierać Easygo.pl w obecnie prowadzonej w Internecie intensywnej promocji. Agencja poprzez komunikację z mediami będzie także odpowiadać za kształtowanie wizerunku portalu.

Tomasz Domżalski, Wiceprezes Easygo.pl podkreśla, że w pierwszym okresie działalności firmy public relations jest jednym z elementów jej strategii: 'Oferowane przez nas usługi dostępne są wyłącznie w kanale internetowym, zatem dla portalu jednym z najważniejszych wskaźników jest dzienna liczba jego odwiedzin. Wszelkie działania, które zmierzają do zwiększenia popularności portalu, uwiarygodnienia naszej oferty i propagowania zwyczaju zamówienia usług turystycznych przez Internet, są dla nas bezcenne. Dlatego też podjęliśmy decyzję o współpracy z agencją PR'.

Easygo.pl wybrał ofertę Optimum PR w ramach konkursu ofert. Firmy podpisały umowę na czas nieokreślony.

http://www.easygo.pl

http://www.optimumpr.pl

Sylwester KozakEasygo.pl nowym klientem Optimum PR

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.