Easygo.pl nowym klientem Optimum PR

Agencja Optimum PR rozpoczęła współpracę z nowym klientem z branży turystycznej, firmą Easygo.pl. Jest to nowopowstały portal, który gromadzi oferty wypoczynku w blisko stu państwach wszystkich kontynentów.

Współpraca początkowo polegać będzie na ukierunkowaniu na media działań komunikacyjnych portalu, które mają wspierać Easygo.pl w obecnie prowadzonej w Internecie intensywnej promocji. Agencja poprzez komunikację z mediami będzie także odpowiadać za kształtowanie wizerunku portalu.

Tomasz Domżalski, Wiceprezes Easygo.pl podkreśla, że w pierwszym okresie działalności firmy public relations jest jednym z elementów jej strategii: 'Oferowane przez nas usługi dostępne są wyłącznie w kanale internetowym, zatem dla portalu jednym z najważniejszych wskaźników jest dzienna liczba jego odwiedzin. Wszelkie działania, które zmierzają do zwiększenia popularności portalu, uwiarygodnienia naszej oferty i propagowania zwyczaju zamówienia usług turystycznych przez Internet, są dla nas bezcenne. Dlatego też podjęliśmy decyzję o współpracy z agencją PR’.

Easygo.pl wybrał ofertę Optimum PR w ramach konkursu ofert. Firmy podpisały umowę na czas nieokreślony.

http://www.easygo.pl

http://www.optimumpr.pl

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry