eCard promuje bezpieczne zakupy

1 października 2002 rusza nowa akcja promocyjna eCardu pod nazwą „PROeMOCJA VISA”. Partnerami eCardu w tej akcji są: VISA International, portal internetowy Onet.pl oraz dwa banki detaliczne: MultiBank i Bank Zachodni WBK.

Akcja potrwa od 1 października do 10 grudnia 2002. Nagrodami są:
ˇ 122 karty VISA z wkładem 200 zł – ufundowane przez MultiBank i BZ WBK,
ˇ 20 kart VISA z wkładem 500 zł – ufundowane przez MultiBank i BZ WBK,
ˇ 10 komputerów iPAQ 3850 o wartości 2700 zł każdy – ufundowanych przez VISA International i eCard S.A.,
ˇ 1 samochód FORD FIESTA o wartości 42 000 zł – ufundowany przez VISA International i eCard S.A.

Obsługę medialną zapewnia Onet.pl, na którego stronach będzie prowadzona przez cały czas trwania promocji akcja reklamowa.
W promocji biorą udział wszystkie sklepy korzystające z systemu autoryzacji płatności kart online eCardu.

Losowanie nagród odbywa się codziennie od poniedziałku do soboty. Losowane są karty z wkładem 200 zł. Aby mieć możliwość wzięcia udziału w losowaniu wystarczy wydać minimum 100 zł na zakupy oczywiście regulując płatność kartą płatniczą przez system eCardu. W każdą niedzielę losowany będzie jeden komputer iPAQ 3850 oraz dwie karty VISA z wkładem 500 zł. Aby mieć szansę na te nagrody wystarczy dokonać zakupów na kwotę minimum 250 zł.

W losowaniu nagrody głównej 11 grudnia biorą udział wszystkie transakcje powyżej 250 zł, które do tego dnia nie zostały wylosowane.
„Konstruując akcję w ten sposób, chcemy przekonać Internautów, że każdego dnia mają realną szansę na wygraną.” – powiedział Piotr Kaczanowski Dyrektor Handlowy eCard S.A. – „Jestem przekonany, że PROeMOCJA VISA będzie się cieszyła jeszcze większym zainteresowaniem niż SZOKUJĄCY SZOPING, co oczywiście będzie miało bezpośredni wpływ na wzrost obrotów w sklepach, które obsługujemy.”

„Chcemy aby akcje promocyjne wrosły niejako w wizerunek eCardu i dały Internatom oprócz możliwości wygrania atrakcyjnych nagród, możliwość przekonania się o zaletach jakie niosą ze sobą zakupy w Internecie z wykorzystaniem kart płatniczych” – powiedział Allan Wodzyński Prezes Zarządu eCard S.A.
Łączna pula nagród w promocji wynosi 103 400,00 zł. Podobnie jak w roku ubiegłym lista wszystkich sklepów biorących udział w promocji znajduje się pod adresem www.zakupy.ecard.pl.

http://zakupy.ecard.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top