eClicto bloguje

Opublikowano: 3 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Projekt eClicto – czyli nowatorski system dedykowany sprzedaży i czytaniu elektronicznych książek, przygotowywany przez spółkę Kolporter Info, ma już swój blog.

Pod adresem blog.eClicto.pl można znaleźć informacje poświęcone projektowi eClicto, e-papierowi i e-bookom. Są to nie tylko nowinki technologiczne z Polski i świata, lecz także zapowiedzi i recenzje elektronicznych wydań książek, które już w grudniu bieżącego roku będzie można kupić w internetowej księgarni eClicto.

Na naszym blogu można też znaleźć informacje na temat wydarzeń kulturalnych i tradycyjnych, papierowych książek. Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi autorami, którzy będą chcieli u nas publikować swoje opinie i recenzje. – mówi Grzegorz Kozera, autor blog.eClicto.pl, dziennikarz, a zarazem współautor innego, popularnego bloga SalonKulturalny.pl.

Wśród około 40 wydawców, którzy już podpisali umowy z eClicto są m.in. W.A.B., Zysk, Wydawnictwo Nowy Świat i Runa. Start całego projektu eClicto planowany jest na początek grudnia 2009 r.

Tomasz UchańskieClicto bloguje

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski