#eCommerce10 – PayU promuje najciekawsze e-biznesy w Polsce

PayU rozpoczyna projekt edukacyjny #eCommerce10, w ramach którego prezentuje najbardziej inspirujące przykłady e-biznesów w Polsce. Chce w ten sposób chce inspirować przedsiębiorców do zaistnienia w cyfrowym biznesie.

payu_logoNa stronie www.ecommerce10.pl zaprezentowanych zostanie 10 historii najbardziej inspirujących firm działających w polskim e-handlu.

Rosnące z roku na rok obroty w handlu internetowym są sukcesem, ale i wyzwaniem dla wszystkich uczestników tego rynku. Specyfiką dzisiejszych czasów jest to, że klient chce mieć prawo wyboru, a internet daje mu możliwość korzystania z różnorodności i to o dowolnej porze dnia. Tylko od nas – firm tworzących polski e-commerce – zależy więc, jak to wykorzystamy, aby zakończonych transakcji i zadowolonych kupujących było coraz więcej – mówi Sylwia Bilska, dyrektor generalny PayU.

Warto przy tym zwrócić uwagę jak poradzili sobie z tym wyzwaniem najwięksi, najbardziej doświadczeni, najbardziej innowacyjni i najdynamiczniej rozwijający się gracze na lokalnym rynku. W tym celu powstał projekt #eCommerce10, do którego zaprosiliśmy wyróżniające się e-biznesy znajdujące się na różnych etapach rozwoju i reprezentujące rozmaite branże – dodaje.

PayU chce wspierać przedsiębiorców poprzez działania edukacyjne. W projekcie #eCommerce10 właściciele, założyciele i prezesi firm opowiadają jak zaczynali i jaką drogę przeszli, aby osiągnąć mistrzowski poziom w sprzedaży internetowej. Zdradzają także jakie widzą główne kierunki dalszego rozwoju.

Na stronie www.eCommerce10.pl regularnie pojawiać się będą kolejne historie firm odnoszących sukces w eCommerce. Za każdym razem będzie to dedykowany landing page, gdzie można będzie znaleźć filmową opowieść, a także infografiki przedstawiające najważniejsze liczby opisujące dany biznes. Dopełnieniem całości są poradniki, z praktycznymi wskazówkami jak dojść na szczyt, zwiększając konwersję i zadowolenie klientów.

Wśród firm, które z pewnością zainspirują polskich przedsiębiorców znalazły się m.in. Allegro, CDP.pl, Euroflorist, Home.pl, Lech Poznań, Pakamera.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry