Edipresse Polska razem z IDMnet

Wraz początkiem Nowego Roku Edipresse Polska, jedno z największych i najszybciej rozwijających się wydawnictw prasowych w Polsce, rozpoczyna współpracę z internetową siecią reklamową IDMnet. IDMnet będzie odpowiadać za emisję i obsługę powierzchni reklamowych ośmiu witryn wydawnictwa wśród których znajdują się między innymi serwisy internetowe takich tytułów jak VIVA! i Przekrój.

Edipresse Polska należy do grupy Edipresse wydającej czasopisma w 7 krajach Europy. Wydaje obecnie 9 magazynów, 2 kolekcje oraz wydania specjalne. Internetowe serwisy należące do wydawnictwa to viva.pl, przekroj.pl, uroda.pl, przyjaciolka.pl, domiwnetrze.pl, twojedziecko.pl, twojmaluszek.pl, mamotoja.pl.

‘Bardzo cieszę się z rozpoczęcia naszej współpracy i wiążę z nią duże nadzieje. Tytuły Edpipresse Polska znacząco wzmocnią portfolio IDMnet, zwłaszcza te kierowane do kobiet i rodziców. Mając w swojej ofercie tak silne i prestiżowe marki jak viva.pl i przekroj.pl, będziemy mogli oprzeć na nich strategię sprzedaży dla całego wydawnictwa’ – powiedział Adam Dyba, dyrektor generalny IDMnet.

http://www.idmnet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry