eKarta mBanku dla użytkowników Onetu

Opublikowano: 19 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

eKARTA Onet.pl to wirtualna karta płatnicza mBanku, emitowana w systemie VISA we współpracy z portalem Onet.pl. Służy do bezpiecznej realizacji transakcji wirtualnych w Internecie, a także innych transakcji zawieranych na odległość (za pośrednictwem poczty i telefonu).

Karta, wydana przez mBank w międzynarodowym systemie VISA, służy do zapłaty za towary lub usługi zakupione przy użyciu środków porozumiewania się na odległość (tzw. karta wirtualna). Sklepy internetowe i wysyłkowe (także te działające w oparciu o zamówienia telefoniczne) stają teraz otworem przed użytkownikami Onet.pl, posiadającymi rachunek oszczędnościowy eKONTO prowadzony przez mBank.

Użytkownik karty otrzymuje gwarancję podwyższonego stopnia bezpieczeństwa transakcji. Płacenie eKARTĄ Onet.pl jest bezpieczniejsze niż posługiwanie się tradycyjnymi kartami płatniczymi, Internauta nie jest narażony na utratę własnych pieniędzy. Bezpieczeństwo środków finansowych zapewnia mechanizm doładowywania karty kwotą (potrzebną do wykonania transakcji) i jej zupełnego rozładowywania tuż po dokonaniu zakupów. Nawet w przypadku kradzieży karty mechanizm bezpieczeństwa nie pozwoli to na nieautoryzowane użycie.

Od transakcji bezgotówkowych realizowanych eKARTĄ Onet.pl nie jest pobierana prowizja. Karta jest obsługiwana on-line przez system transakcyjny mBanku i ma indywidualny, ustalany przez użytkownika limit.

http://epieniadze.onet.pl/mbank

Sylwester KozakeKarta mBanku dla użytkowników Onetu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.