eKonto najwyżej wg Rzeczpospolitej i CHIP'a

eKONTO – podstawowy rachunek osobisty mBanku, detalicznego ramienia BRE Banku SA, zwyciężył w rankingu kont osobistych opracowanym przez dziennik Rzeczpospolita jako najlepszy rachunek dla ludzi nowoczesnych oraz w teście banków internetowych na najlepszy rachunek bankowy, według magazynu CHIP.

Badanie kont internetowych, przeprowadzone w marcu br. przez Centrum Badań Marketingowych Indicator dla Rzeczpospolitej, wyłoniło cztery najlepsze rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe. eKONTO – podstawowy rachunek osobistych mBanku, został uznany za najatrakcyjniejszy w kategorii dla ludzi nowoczesnych z dala omijających oddziały.

W podsumowaniu Rzeczpospolitej czytamy: “Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż z podstawowym rachunkiem nie wiążą się praktycznie żadne opłaty, a jego oprocentowanie jest dużo wyższe w porównaniu z tym, co oferują inne banki”.

eKONTO zostało także wyróżnione w teście banków internetowych na najlepszy rachunek bankowy, zorganizowanym przez magazyn CHIP.
“eKONTO jest zdecydowanie najlepszą i najbardziej uniwersalną propozycją dla osób, które nie potrzebują fizycznych oddziałów, a od konta w internetowym banku wymagają stabilnego działania, niskich kosztów utrzymania, bezpieczeństwa i łatwego dostępu do gotówki” – uzasadnia miesięcznik CHIP. Wśród zalet eKONTA zostały podkreślone: zerowe koszty utrzymania rachunku, natychmiastowa aktualizacja salda, eKARTA do zakupów w Internecie, wysokie oprocentowanie oraz kompetentna obsługa.

Wymienione wyróżnienia to kolejne potwierdzenie bardzo korzystnej oferty mBanku, którą wybrało już ponad 400 tys. Klientów otwierając 483 tys. rachunków.

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry