eKonto najwyżej wg Rzeczpospolitej i CHIP'a

eKONTO – podstawowy rachunek osobisty mBanku, detalicznego ramienia BRE Banku SA, zwyciężył w rankingu kont osobistych opracowanym przez dziennik Rzeczpospolita jako najlepszy rachunek dla ludzi nowoczesnych oraz w teście banków internetowych na najlepszy rachunek bankowy, według magazynu CHIP.

Badanie kont internetowych, przeprowadzone w marcu br. przez Centrum Badań Marketingowych Indicator dla Rzeczpospolitej, wyłoniło cztery najlepsze rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe. eKONTO – podstawowy rachunek osobistych mBanku, został uznany za najatrakcyjniejszy w kategorii dla ludzi nowoczesnych z dala omijających oddziały.

W podsumowaniu Rzeczpospolitej czytamy: „Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż z podstawowym rachunkiem nie wiążą się praktycznie żadne opłaty, a jego oprocentowanie jest dużo wyższe w porównaniu z tym, co oferują inne banki”.

eKONTO zostało także wyróżnione w teście banków internetowych na najlepszy rachunek bankowy, zorganizowanym przez magazyn CHIP.
„eKONTO jest zdecydowanie najlepszą i najbardziej uniwersalną propozycją dla osób, które nie potrzebują fizycznych oddziałów, a od konta w internetowym banku wymagają stabilnego działania, niskich kosztów utrzymania, bezpieczeństwa i łatwego dostępu do gotówki” – uzasadnia miesięcznik CHIP. Wśród zalet eKONTA zostały podkreślone: zerowe koszty utrzymania rachunku, natychmiastowa aktualizacja salda, eKARTA do zakupów w Internecie, wysokie oprocentowanie oraz kompetentna obsługa.

Wymienione wyróżnienia to kolejne potwierdzenie bardzo korzystnej oferty mBanku, którą wybrało już ponad 400 tys. Klientów otwierając 483 tys. rachunków.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top