Ektraklasa na Androida od WP

Wirtualna Polska przedstawiła aplikację Ekstraklasa Live na telefony z Androidem. Użytkownicy znajdą w niej informacje, terminarze, wyniki, statystyki i tabelę.

Ektraklasa na Androida od WP 1Aplikacje na urządzenia mobilne to stosunkowo nowe, a już szalenie popularne narzędzie. Jak wynika z badań Wireless Intelligence, właściciele smartfonów, także tych z systemem operacyjnym Android, więcej czasu poświęcają używaniu aplikacji, niż rozmowom telefonicznym czy przeglądaniu Internetu*. Co ważne, królują aplikacje bezpłatne, i taką właśnie udostępniamy naszym użytkownikom – mówi Marcin Bobowicz, Kierownik Projektów Wirtualnej Polski.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z Android Marketu. Warto dodać, że wcześniejsze mobilne produkty Wirtualnej Polski – serwis informacyjny oraz program TV zostały bardzo dobrze przyjęte przez użytkowników i cieszą się dużą popularnością.

*  – Raport Internet Standard ”Mobile 2011””, maj 2011

 

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry