Ektraklasa na Androida od WP

Opublikowano: 3 sierpnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wirtualna Polska przedstawiła aplikację Ekstraklasa Live na telefony z Androidem. Użytkownicy znajdą w niej informacje, terminarze, wyniki, statystyki i tabelę.

Ektraklasa na Androida od WP 1Aplikacje na urządzenia mobilne to stosunkowo nowe, a już szalenie popularne narzędzie. Jak wynika z badań Wireless Intelligence, właściciele smartfonów, także tych z systemem operacyjnym Android, więcej czasu poświęcają używaniu aplikacji, niż rozmowom telefonicznym czy przeglądaniu Internetu*. Co ważne, królują aplikacje bezpłatne, i taką właśnie udostępniamy naszym użytkownikom – mówi Marcin Bobowicz, Kierownik Projektów Wirtualnej Polski.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z Android Marketu. Warto dodać, że wcześniejsze mobilne produkty Wirtualnej Polski – serwis informacyjny oraz program TV zostały bardzo dobrze przyjęte przez użytkowników i cieszą się dużą popularnością.

*  – Raport Internet Standard ”Mobile 2011””, maj 2011

 

Sylwester KozakEktraklasa na Androida od WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.