Empathy tworzy dział rozwoju aplikacji mobilnych

Pierwszym efektem prac nowego działu jest system do zarządzania projektami, który pomyślnie przeszedł procedurę certyfikacyjną firmy Microsoft dla aplikacji mobilnych (Designed for Windows Mobile).
„Platforma Windows Mobile, to w chwili obecnej najpopularniejszy system operacyjny dla biznesowych narzędzi mobilnych” – mówi Bartłomiej Rozkrut, CTO Empathy Interactive – „Certyfikat przyznany aplikacji eiProject Mobile, to potwierdzenie wysokich umiejętności i kompetencji  naszego zespołu.”

eiProject Mobile to rozwiązanie stanowiące uzupełnienie rozbudowanego systemu eiProject. Dzięki integracji z serwerem systemu „stacjonarnego”, możliwe jest zdalne zarządzanie wszystkimi wprowadzonymi do systemu projektami realizowanymi przez  przedsiębiorstwo, z uwzględnieniem pracy z zespołami projektowymi, kalendarzem i przydziałem zadań.

Tomasz Wesołowski, Dyrektor zarządzający Empathy Interactive przyznaje, że uzupełnienie dotychczasowej oferty o rozwiązania mobilne, to wyjście naprzeciw potrzebom Klientów: „Dostrzegamy  dużą dynamikę rozwoju rynku aplikacji mobilnych dla średnich i dużych przedsiębiorstw. W chwili obecnej nasz zespół pracuje nad kolejnymi wdrożeniami, w tym m.in. nad systemem mobilnego dostępu w oparciu o system CRM dla przedstawicieli handlowych.”

www.empathy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top