Empathy tworzy dział rozwoju aplikacji mobilnych

Opublikowano: 20 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Pierwszym efektem prac nowego działu jest system do zarządzania projektami, który pomyślnie przeszedł procedurę certyfikacyjną firmy Microsoft dla aplikacji mobilnych (Designed for Windows Mobile).
„Platforma Windows Mobile, to w chwili obecnej najpopularniejszy system operacyjny dla biznesowych narzędzi mobilnych” – mówi Bartłomiej Rozkrut, CTO Empathy Interactive – „Certyfikat przyznany aplikacji eiProject Mobile, to potwierdzenie wysokich umiejętności i kompetencji  naszego zespołu.”

eiProject Mobile to rozwiązanie stanowiące uzupełnienie rozbudowanego systemu eiProject. Dzięki integracji z serwerem systemu „stacjonarnego”, możliwe jest zdalne zarządzanie wszystkimi wprowadzonymi do systemu projektami realizowanymi przez  przedsiębiorstwo, z uwzględnieniem pracy z zespołami projektowymi, kalendarzem i przydziałem zadań.

Tomasz Wesołowski, Dyrektor zarządzający Empathy Interactive przyznaje, że uzupełnienie dotychczasowej oferty o rozwiązania mobilne, to wyjście naprzeciw potrzebom Klientów: „Dostrzegamy  dużą dynamikę rozwoju rynku aplikacji mobilnych dla średnich i dużych przedsiębiorstw. W chwili obecnej nasz zespół pracuje nad kolejnymi wdrożeniami, w tym m.in. nad systemem mobilnego dostępu w oparciu o system CRM dla przedstawicieli handlowych.”

www.empathy.pl

Hanna LaskowskaEmpathy tworzy dział rozwoju aplikacji mobilnych

Podziel się!

O autorze

hania