Eniro Polska szuka pracowników

Opublikowano: 5 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Eniro Polska, właściciel marki Panorama Firm rozpoczął akcję rekrutacyjną. Każdy ma szansę zostać konsultantem sprzedaży katalogu Panorama Firm.

Eniro Polska należy do szwedzkiego koncernu świadczącego usługi wyszukiwania informacji. Na polskim rynku Eniro Polska jest obecna od 2001 roku. Głównym produktem i najbardziej znaną marką Eniro Polska jest Panorama Firm. Panorama Firm udostępniana jest użytkownikom w formie katalogów, płyt CD, za pośrednictwem Internetu (wyszukiwarka www.pf.pl) oraz dzięki serwisom telefonicznym.

Ugruntowana pozycja firmy na rynku oparta jest na silnie zmotywowanym zespole ludzi, którzy wykorzystując w pełni swój profesjonalizm i możliwości pracują, aby osiągnąć wspólne cele. W Polsce na 1000 pracowników Eniro zatrudnia 700 konsultantów w Dziale Sprzedaży Bezpośredniej i w Dziale Telesprzedaży. Firma ma oddziały w całej Polsce. W chwili obecnej proces rekrutacji jest prowadzony w największych miastach Polski.

Eniro Polska stawia na osoby zorientowane na sukces, zmotywowane do pracy, które wiele wymagają od siebie i od innych.

'Z naszych doświadczeń wynika, że w każdym przypadku nie staż zawodowy a cechy indywidualne, przede wszystkim silna motywacja, są determinantem sukcesu pracownika. Doświadczenie w pracy jest niezbędne w przypadku kandydatów na stanowiska Konsultantów ds. Kluczowych Klientów. W przypadku rekrutacji Konsultantów Sprzedaży Bezpośredniej i Telesprzedaży dajemy szansę młodym, aktywnym osobom, które nie mają jeszcze bogatych doświadczeń zawodowych. Nie wymagamy także specjalistycznego wykształcenia – całą niezbędną wiedzę zatrudnieni Konsultanci otrzymują podczas szkoleń wewnętrznych. Dlatego w Eniro Polska konieczna jest chęć i umiejętność szybkiego uczenia się. Tym, którzy najlepiej i najszybciej rozwijają się w naszej firmie, oferujemy możliwości awansu na stanowiska kierownicze' – komentuje Anna Strutyńska Kierownik Działu HR Eniro Polska.

http://www.pf.pl

Sylwester KozakEniro Polska szuka pracowników

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.