Eniro Polska zdobywa tytuł Solidnej Firmy

Opublikowano: 13 marca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Eniro Polska – wydawca Panoramy Firm – po raz kolejny zdobyła tytuł Solidnej Firmy. Jednym z kryteriów w konkursie było terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań biznesowych oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenckich.
Eniro Polska jest już czterokrotnym laureatem konkursu „Solidna Firma”. Program organizowany jest pod patronatem Komisji Europejskiej, a jego ideą jest wspieranie i promowanie uczciwych firm. Uznawany jest za jedno z najbardziej cenionych tego typu przedsięwzięć w Polsce, które na dobre wpisało się w polskie realia jako lobby czystego biznesu.

Program ma propagować rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach z partnerami gospodarczymi; promować najlepsze firmy jako partnerów dla biznesu; budować świadomość o współodpowiedzialności za środowisko naturalne czy propagować podejmowanie działań proekologicznych i prospołecznych. W tym roku wyróżniono 163 solidne firmy, przedsiębiorstwa i spółki w całej Polski.

„Cieszymy się, że po raz kolejny przeszliśmy pomyślnie weryfikację dokonaną przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych”– mówi Magdalena Wypychowicz, dyrektor marketingu Eniro Polska. „Eniro to solidna firma o silnej pozycji na rynku i w branży, której funkcjonowanie odbywa się w oparciu o zasady etyki, rzetelności i uczciwości w stosunku do pracowników oraz klientów. Czwarte z rzędu wyróżnienie jest potwierdzeniem uczciwości i rzetelności Eniro w Polsce oraz gwarancją dynamicznego rozwoju jej produktów oraz usług” – dodaje Magdalena Wypychowicz.

Hanna LaskowskaEniro Polska zdobywa tytuł Solidnej Firmy

Podziel się!

O autorze

hania