Ericsson dla młodych Internautów

Opublikowano: 14 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Nowy serwis udostępniony na stronach ericsson.pl promuje usługę firmy Ericsson związaną z integracją systemów telekomunikacyjnych
.

Serwis firmy Ericsson skierowany jest do młodych ludzi, fascynatów Internetu i nowych technologii. Nowy moduł przekazując informacje technologiczne w przystępny sposób rozszerza grono odwiedzających stronę www.ericsson.pl

Pierwszym zadaniem, jakie postawiono przed osobami odwiedzającymi strony internetowe Ericssona jest wykreowanie interaktywnej postaci „Integratora”, nadanie mu imienia i cech charakterystycznych.
Drugim etapem będzie głosowanie na najciekawiej wykreowaną postać. Na stworzenie postaci Internauci mają trzy tygodnie. Wybrany przez największą ilość głosów „Integratora” stanie się główną postacią animowanego komiksu opowiadającego o usługach integracyjnych firmy Ericsson.

„Ericsson promując usługi integracji systemów telekomunikacyjnych korzysta z reklamy prasowej i mailingu do klientów. Firma, chcąc uatrakcyjnić swą ofertę i zainteresować młodych ludzi najnowszymi technologiami stworzyła interaktywny serwis dla internautów. Dzięki zabawie i atrakcyjnemu komiksowi będą oni mogli dowiedzieć się o najnowszych rozwiązaniach firmy Ericsson” – powiedział Radosław Dutkowski, Electronic Media Co-ordinator, Ericsson Sp. z o.o.
Serwis Ericssona będzie dostępny na stronach ericsson.pl od 13 listopada 2002 roku. Moduł do nowego serwisu firmy Ericsson przygotowała firma OS3 multimedia.

http://www.ericsson.pl

Sylwester KozakEricsson dla młodych Internautów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.