ESKA TV w cyfrowej telewizji DIALOGmedia

Program ESKA TV można już oglądać w DIALOGmedia – cyfrowej telewizji Telefonii DIALOG. To pierwszy operator IPTV w Polsce, który emituje ten kanał.

DIALOG przygotował dla młodych – wiekiem i duchem oraz wszystkich miłośników muzyki, propozycję: muzyczne programy ESKA TV. Będzie je można oglądać na platformie cyfrowej DIALOGmedia. ESKA TV została włączona do podstawowego Pakietu Domowego, składającego się już z 40 najpopularniejszych kanałów.

– Stale wzbogacamy naszą ofertę, starając się zaspokoić rozmaite potrzeby klientów. Wśród pakietów DIALOGMedia mamy zarówno te o tematyce filmowej, jak i rozrywkowej, sportowej, informacyjnej czy edukacyjnej. Wprowadzenie ESKA TV do naszej platformy multimedialnej jest doskonałym uzupełnieniem naszych propozycji – mówi Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG.

Transmisja sygnału telewizyjnego ze studia Eska TV we Wrocławiu będzie się odbywać za pomocą łączy światłowodowych o dużej przepustowości. Rozwiązanie takie zapewni bardzo wysoką jakość obrazu i dźwięku emitowanych programów, jakich nie da na pewno odbiór przez anteny satelitarne. Najnowsza technologia zagwarantuje także najwyższą niezawodność odbioru i odporność na wszelkie zakłócenia – w tym także atmosferyczne.

– ESKA TV, podobnie jak grupa Radio ESKA czy strona Eska.pl, to kolejne miejsce dla tych wszystkich, którzy chcą być „na czasie” – mówi Maciej Domagała, dyrektor zarządzający ESKA Wrocław. – Dotyczy to naszej oferty programowej, tego, że znamy i współtworzymy trendy na rynku, ale również tego, czego można oczekiwać od ESKA TV w sensie technicznym. Dlatego cieszę się, że tak szybko udało nam się dojść do porozumienia z takim partnerem jak DIALOG i udostępnić nowoczesną ofertę telewizyjną. Sposób dosyłu sygnału oraz nadawanie obrazu w formacie 16:9 (jako jedyna telewizja muzyczna) to niewątpliwie dobre wieści dla wszystkich przyzwyczajonych do dobrej jakości telewizji. A o tym, że warto zobaczyć czym jest ESKA TV warto się przekonać już dziś… – zachęca Maciej Domagała.

Obecnie w ESKA TV można oglądać m.in. najnowsze klipy artystów znanych z anteny radiowej ESKI, ekskluzywne wywiady, newsy z życia gwiazd show-biznesu i śledzić bieżące informacje o imprezach muzycznych.

– Już dziś oferujemy naszym abonentom możliwość zamawiania kontentu na życzenie oraz udział w interaktywnych konkursach obsługiwanych pilotem – mówi Robert Banasiak. – W przyszłości, dzięki technologii IPTV w DIALOGmedia, będziemy wykorzystywać światłowody pod oryginalne, innowacyjne usługi i funkcjonalności związane z emisją programu oraz wprowadzeniem elementów interaktywnych, udostępnianych wszystkim naszym klientom, jak np. tworzenie własnych playlist z ulubionych wideoklipów. Możliwości takich nie daje dzisiaj żadna platforma satelitarna. Telefonia DIALOG podąża w kierunku stworzenia takich opcji jako pierwsza na rynku – podkreśla Robert Banasiak.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry