Ewa Świstuniuk Prezesem Zarządu INFOR Biznes

Prezesem Zarząd Spółki INFOR Biznes (wydawca m.in. Dziennika Gazety Prawnej) została ponownie Ewa Świstuniuk, dotychczasowy Wiceprezes. Pełniła ona już funkcję Prezesa Zarządu od powstania spółki w lipcu 2008 do 18 czerwca 2009 roku, kiedy przeszła na urlop macierzyński. Ewa Świstuniuk pełni jednocześnie funkcję Członka Zarządu INFOR PL SA.

Do Zarządu INFOR Biznes powołani zostali na funkcję Wiceprezesów Jan Jaworowski, który będzie nadzorował obszar Internetu oraz Bohdan Gawroński, który będzie odpowiedzialny za sprawy wydawnicze i content. Jan Jaworowski jest związany z Grupą INFOR PL od 2009 roku. Jest zaangażowany w sukces Grupy INFOR PL w polskim Internecie. Był Doradcą Zarządu ds. Internetu i Dyrektorem Centrum Internetu, Badań i Rozwoju, pozostaje Członkiem Zarządu spółki INFOR PL SA i Prezesem spółki INFOR Progres. Wcześniej Jan Jaworowski był związany ze spółką Agora od 1991 roku, gdzie był między innymi Dyrektorem Działu Sprzedaży i Biznesu Projektu Internetowego, a następnie Dyrektorem Pionu Internet – wydawcy portalu gazeta.pl. Bohdan Gawroński był wcześniej m.in. Członkiem Zarządu i dyrektorem wydawnictwa Manager Media (wydawca „Manager Magazin”), dyrektorem Wydawnictwa Gazeta Prawna oraz dyrektorem i redaktorem naczelnym w Polskiej Agencji Informacyjnej.

Jednocześnie z Zarządu odchodzi Dariusz Piekarski, dotychczasowy Prezes Zarządu. Jego odejście jest związane z zakończeniem kolejnego etapu przemian w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz wzmacnianiem działań w kierunku realizacji strategii internetowej. Dariusz Piekarski był związany z INFOR Biznes od stycznia 2008 roku, początkowo jako dyrektor Wydawnictwa Gazeta Prawna, następnie jako Wiceprezes i Prezes spółki INFOR Biznes. Rozstanie odbyło się za porozumieniem stron.

Udziałowcami INFOR Biznes są INFOR PL (51%) i Axel Springer Polska (49%).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry