Express Checkout – IdoSell wprowadza nową usługę

IdoSell wdraża nową usługę Express Checkout. Ma ona skracać ścieżkę zakupów i zwiększać konwersję merchantów. Dzięki niej klienci sklepów internetowych obsługiwanych przez tę polską platformę będą mogli płacić za zakupy za pomocą jednego kliknięcia.

Express Checkout – IdoSell wprowadza nową usługę 1

Express Checkout będzie działał na zasadzie synergii sklepów, które korzystają z platformy IdoSell. Oznacza to, że dane logowania będą zapamiętywane automatycznie w każdym z nich. Dzięki temu konsumenci, za pomocą jednego kliknięcia, będą mogli dokonywać szybkich zakupów w sklepach internetowych IdoSell.

– Nadrzędną misją IdoSell jest zwiększanie sprzedaży naszych merchantów. Z uwagą śledzimy również oczekiwania klientów sklepów internetowych. Serwisy typu marketplace przyzwyczaiły konsumentów do tego, że mogą robić zakupy za pomocą jednego kliknięcia. Długi proces zakupowy coraz bardziej zniechęca kupujących. Z badań prowadzonych przez nas i zewnętrzne podmioty wynika, że aż 62 proc. klientów rezygnuje z zakupu, jeżeli proces składania zamówienia zajmuje więcej niż 2 minuty. Usługa Express Checkout jest odpowiedzią zarówno na zmieniające się oczekiwania konsumentów, jak i na potrzeby merchantów – wyjaśnia Michał Tykarski, Wiceprezes IAI S.A.

Express Checkout od IdoSell zapewni kupującym możliwość szybkiego i bezpiecznego dostępu do konta w e-sklepie z weryfikacją przez kod sms lub e-mail. Niedługo IdoSell doda do usługi kolejne usprawnienie – weryfikację tożsamości poprzez biometrię w smarfonach.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top