Extrema na wiosnę

Sporty ekstremalne cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Wirtualna Polska uruchomiła więc serwis – extrema.wp.pl – w całości poświęcony tej tematyce. Warto do niego sięgnąć, zwłaszcza przed zbliżającym się majowym weekendem.

Informacje w serwisie pogrupowano w działy Ziemia, Powietrze, Woda, które skupiają dyscypliny sportowe ściśle związane z każdym z wymienionych żywiołów. Artykuły o poszczególnych dziedzinach opatrzono bogatym materiałem fotograficznym i multimedialnym – filmami dokumentującymi akrobacje, relacjonującymi polskie i światowe ekstremalne imprezy. Korzystając z serwisu, można poznać tajniki nurkowania, paralotniarstwa, wspinaczki, downhillu, czy skateboardingu. Witryna informuje, na czym polega każda z dyscyplin, przedstawia najświeższe wiadomości i najnowsze trendy z nimi związane. W cyklu 'Kobiety na traktory’ prezentowane są natomiast sylwetki kobiet uprawiających sporty ekstremalne.

'Coraz więcej osób zainteresowanych jest sportami ekstremalnymi. Już nie tylko czytają o kitesurfingu, czy skydivingu, ale coraz częściej te dyscypliny uprawiają – mówi Grzegorz Chodkowski z serwisu Sport Wirtualnej Polski – Nasz serwis skupia w zasadzie wszystkie te dziedziny sportu, w których człowiek porusza się na granicy ryzyka i przekracza bariery, których jeszcze kilka lat temu nikt by nie przekroczył. W serwisie wyjaśniamy, omawiamy, podpowiadamy, relacjonujemy. Testujemy sprzęt, aktualizujemy ekstremalne kalendarium. Można do nas napisać, wysłać zdjęcia, historię swojej przygody ze sportami ekstremalnymi. Wszystko, co ciekawe, opublikujemy.’

Serwis współpracuje z magazynem ’Free&Style’, czasopismami 'Wielki Błękit’ i 'Podwodny Świat’. Już wkrótce witrynę uzupełnią materiały autorskie Grzegorza 'Banana’ Dominika – rekordzisty świata w nurkowaniu wrakowym. Coś dla siebie znajdą też pasjonaci wolnego biegania – specjalnie dla serwisu WP pisać będą członkowie PPA, czyli Polish Parkour Association.

http://extrema.wp.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry