Extremalny serwis INTERIA.PL

W lutym br. w zasobach internetu pojawiła się extremalna witryna INTERIA.PL, skierowana do osób pasjonujących się sportem i ceniących sobie aktywny styl życia.
Na stronie www.extremalne.interia.pl internauci mogą odnaleźć wiele informacji i porad dotyczących uprawiania sportów, zdjęcia i filmy oraz relacje z imprez z całego świata. Projekt powstał przy współpracy z marką Diverse, twórcą projektu Diverse Extreme Team, wspierającego osoby aktywnie uprawiające dyscypliny sportu o charakterze ekstremalnym.

– Zapraszamy na naszą stronę nie tylko osoby, które znalazły już swój sposób na rozładowanie wysokiego poziomu adrenaliny we krwi, ale przede wszystkim tych wszystkich, którzy ciągle szukają „kręcącego” ich sportu extremalnego – mówi Agnieszka Łopatowska, Dyrektor sektora Magazyny i Poradniki INTERIA.PL. – Właśnie dla nich przygotowujemy m.in. opisy najciekawszych dyscyplin, cykliczne porady od czego zacząć uprawianie każdego z tych sportów oraz relacje z najciekawszych ekstremalnych imprez sportowych.

Strona www.extremalne.interia.pl to również prezentacja projektu DiverseExtremeTeam, skupiającego wyjątkowych zawodników, reprezentujących dyscypliny: snowboard, kitesurfing, B.A.S.E. jumping, poprzez Freestyle Motocross, aż po rajdy samochodowe. W tym roku jedna z załóg Diverse Extreme Team ukończyła rajd Dakar! Projekt został powołany do życia przez markę odzieżową DIVERSE.

www.extremalne.interia.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry