Facebook najlepszym miejscem pracy, Steve Ballmer zyskuje zaufanie pracowników Microsoftu

Glassdoor.com, serwis monitorujący rynek pracy, opublikował zestawienie firm technologicznych oferujących najlepsze warunki zatrudnienia. Zarówno wśród wszystkich uwzględnionych spółek jak i w rankingu firm technologicznych najlepszym miejscem pracy okazał się Facebook.

Facebook został pozytywnie oceniony przez pracowników za takie aspekty pracy jak możliwość realizacji zadań, które będą miały odbierane przez miliard osób na świecie, zaufanie do Marka Zuckerberga czy dodatki, które pozwalają łączyć pracę z zabawą.

Poniżej przedstawiamy ranking dziesięciu najlepiej ocenianych spółek technologicznych w rankingu Glassdoor:

Facebook najlepszym miejscem pracy, Steve Ballmer zyskuje zaufanie pracowników Microsoftu 1

Nie uwzględnione w powyższym rankingu firmy Microsoft i Amazon mogą się pochwalić dobrymi cząstkowymi wynikami. Amazon został uznany za najbardziej udoskonaloną firmę technologiczną w stosunku do roku ubiegłego – wskaźnik ten podniósł się z 2,9 do 3,5 w pięciopunktowej skali.

Z kolei dobrym wynikiem Microsoftu jest z pewnością największa zmiana w zestawieniu jeśli chodzi zaufanie pracowników do prezesa firmy. Steve Ballmer zyskał w stosunku do ubiegłego roku 17 proc. osiągając w tym roku 46 proc.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry