Facebook pozwoli na „zdjęciowe rozmowy”?

Opublikowano: 17 grudnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Facebook pracować ma nad przypominającą Snapchat usługą, która pozwalać będzie na prowadzenie  „zdjęciowych rozmów”. Na czym polegać ma nowa funkcja i dlaczego zadowolone będą osoby, które lubią flirtować…?

Facebook pozwoli na „zdjęciowe rozmowy”? 1Snapchat jest serwisem cieszącym się dużym zainteresowaniem. Jego wyjątkowość polega na „zdjęciowych rozmowach”, czyli możliwości wysłania pomiędzy użytkownikami zdjęć z datą ważności. Polega to na tym, że użytkownik może wysłać innej osobie zdjęcie z określonym czasem, po którym fotka zostanie skasowana z telefonów obu stron. Wielu komentatorów przekonuje, że jest to idealna aplikacja do prowadzenia mniej przyzwoitych rozmów…

Facebook pracować ma nad podobnym rozwiązaniem. Usługa znajdować ma się obecnie w fazie testów, a finalna wersja pojawić ma się jeszcze przed końcem roku. Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale najpewniej zostanie dodana jako nowa funkcja aplikacji Messenger lub Camera. Możliwy jest jednak taki scenariusz, w którym zostanie wprowadzona jako osobna aplikacja.

Dawid ZarazińskiFacebook pozwoli na „zdjęciowe rozmowy”?

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.