Facebookowy przycisk „Nie lubię tego” jednak istnieje

Z pewnością wielu użytkowników Facebooka pragnęło choć raz mieć pod ręką przycisk „Nie lubię tego”, aby móc wyrazić negatywną opinię na temat opublikowanego zdjęcia czy tekstu. Okazuje się, że taki przycisk istnieje. Niestety nie jest dostępny dla wszystkich.

Facebookowy przycisk "Nie lubię tego" jednak istnieje 1Firma Marka Zuckerberga odpierała już prośby użytkowników i oznajmiała, że przycisku „Dislike” na Facebooku nigdy nie będzie. Jednak wśród pracowników tego serwisu społecznościowego taki przycisk istnieje.

Facebook wykorzystuje przycisk „Dislike” w obiegu informacji wśród inżynierów pracujących w firmie. Pomysły lub cząstkowe efekty pracy poszczególnych członków zespołu są udostępniane w celu uznania ich za przydatne bądź nie. Przycisk „Dislike” stosowany wśród pracowników eliminuje więc złe wyniki pracy zespołu.

Chuck Rossi, jeden z inżynierów Facebooka, w wypowiedzi dla Businessweek powiedział, że przycisk z kciukiem skierowanym w dół jest częścią większego systemu oceniającego pracę inżynierów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top