Facebookowy przycisk “Nie lubię tego” jednak istnieje

Z pewnością wielu użytkowników Facebooka pragnęło choć raz mieć pod ręką przycisk „Nie lubię tego”, aby móc wyrazić negatywną opinię na temat opublikowanego zdjęcia czy tekstu. Okazuje się, że taki przycisk istnieje. Niestety nie jest dostępny dla wszystkich.

Facebookowy przycisk "Nie lubię tego" jednak istnieje 1Firma Marka Zuckerberga odpierała już prośby użytkowników i oznajmiała, że przycisku „Dislike” na Facebooku nigdy nie będzie. Jednak wśród pracowników tego serwisu społecznościowego taki przycisk istnieje.

Facebook wykorzystuje przycisk „Dislike” w obiegu informacji wśród inżynierów pracujących w firmie. Pomysły lub cząstkowe efekty pracy poszczególnych członków zespołu są udostępniane w celu uznania ich za przydatne bądź nie. Przycisk „Dislike” stosowany wśród pracowników eliminuje więc złe wyniki pracy zespołu.

Chuck Rossi, jeden z inżynierów Facebooka, w wypowiedzi dla Businessweek powiedział, że przycisk z kciukiem skierowanym w dół jest częścią większego systemu oceniającego pracę inżynierów.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry