Fani Google Chromebook w reklamie na Time Square

Firma Google postanowiła w nietypowy sposób reklamować swoje Chromebooki. Na reprezentacyjnej nowojorskiej ulicy Time Square wynajęto cztery ekrany reklamowe wyświetlające zdjęcia fanów komputerów.

Aby móc się pojawić w reklamie Chromebooka na Time Sqaure wystarczy wejść na dedykowaną stronę stworzoną przez Google. Należy następnie przesłać swoje zdjęcie oraz uzupełnić hasło „For …”, czyli dla kogo jest przeznaczony komputer Google.

Fani Google Chromebook w reklamie na Time Square 1

Możliwość zaistnienia w reklamie Google daje też specjalnie stworzone stoisko na Time Square, gdzie można dokonać przesłania zdjęcia wraz z hasłem i parę chwil później zobaczyć swoją podobiznę na ścianach budynku.

Fani Google Chromebook w reklamie na Time Square 2

Możliwość przesłania reklamy mają osoby powyżej 13 roku życia. Google informuje również, że tylko niektóre urządzenia i przeglądarki dają możliwość bezproblemowego przesłania zdjęcia. Najlepszym wyjściem jest w takim przypadku skorzystanie z aplikacji Chrome.

źródło zdjęć: Google

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry