FFCreation twórcą prezentacji programu partnerskiego Ery Biznes

Opublikowano: 1 sierpnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Współpraca FFCreation i Ery Biznes poszerzyła się o kolejny ukończony projekt. Agencja interaktywna stworzyła multimedialną prezentację promującą Program Partnerski – nowe usługi dla klientów biznesowych oferowane przez sieć Era oraz jej partnerów.

Prezentacja została podzielona na dwie części, powiązane ze sobą stylem i charakterem. Pierwsza część – sprzedażowa – skierowana do Klientów, zostanie wyemitowana m.in. w salonach i show roomach. Druga część – biznesowa – skierowana wyłacznie do Partnerów, będzie emitowana na indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami.

Prezentacja ’Program partnerski' powstała w oparciu o nowoczesny projekt graficzny cechujący się elegancką, biznesową stylistyką. W prezentacji wykorzystane zostały elementy Video Flash (postaci filmowanej na blue boksie, wirtualnej prezenterki, umiejscowionej w animowanej graficznej oprawie prezentacji) oraz poklatkowych animacji zdjęciowych połączonych z nowoczesną grafiką przestrzenną przedstawiających oferowane usługi.

'Video Flash jest obecnie jedną z najbardziej nowoczesnych i efektownych form na rynku prezentacji multimedialnych. Techologia ta pozwala na integrację postaci kręconej na blueboksie ze sferą animacyjną. W prezentacji dla Ery Biznes zastosowaliśmy w ten sposób motyw video flash w postaci kobiety, wirtualnego przewodnika po świecie Programu Partnerskiego. Bardzo trudny i wymagający casting do tej roli wygrała profesjonalistka, aktorka o nieprzeciętnej aparycji, której umiejętności obejmowały nienaganne posługiwanie się komunikacją niewerbalną oraz perfekcyjną dykcję. Końcowy efekt wykorzystania technologii Video Flash był bardzo zadowalający. Umożliwił nam uwypuklenie elementów nowoczesności – podkreślenie, że rozwiązania partnerskie są na miarę XXI wieku; pozwolił zaskoczyć widza, a także nawiązać bezpośredni kontakt z oglądającym' – mówi Marek Piotrowski, dyrektor zarządzający FFCreation.

Prezentacja multimedialna jest wyposażona w 2 praktyczne opcje: auto play – możliwość odtwarzania bez ingerencji w poszczególne elementy, a także w opcję całkowicie manualną pozwalającą na eksplorację wybranych elementów. Całość dopełnia przyjemny podkład muzyczny, z możliwością wyłączenia dźwięku.

http://www.ffcreation.com

Sylwester KozakFFCreation twórcą prezentacji programu partnerskiego Ery Biznes

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.