FILMWEB SuperSMSem

W związku z czwartymi urodzinami największego polskiego portalu filmowego, FilmWeb.pl i SuperSMS.pl udostępniły swoim użytkownikom innowacyjny system umożliwiający otrzymywanie repertuaru kin za pomocą SMSów.

Z filmowego serwisu skorzystać może każdy kto posiada telefon komórkowy. Wystarczy przesłać pod numer 7101 SMSa o następującym schemacie: FILM NAZWA_MIASTA DZIEŃ_MIESIĄCA NAZWA_KINA GODZINA. W odpowiedzi przesłana zostanie wiadomość zawierająca informacje na temat godzin i repertuaru wskazanego kina.

Za pomocą SMSa można także otrzymać listę ostatnich premier kinowych. W tym celu należy przesłać także na numer 7101 SMSa o treści FILM PREMIERY.

SMSowy serwis FilmWeb’u posiada rozbudowaną możliwość konfiguracji i dostosowywania do potrzeb i preferencji kinomanów. Istnieje wersja abonamentowa, za pomocą której można wybrać nie tylko nazwę kina, ale także dzień tygodnia oraz godzinę, na którą regularnie użytkownik zamierza wybierać się do kina.

System abonamentowy pozwala także na różnorodne formy płatności począwszy od płacenia SMSem o podwyższonej taryfie, poprzez mikropłatności aż po płatność kartą kredytową.
Abonamentowe serwisy SMSowe dostępne są na stronach internetowych http://supersms.filmweb.pl
Nad obsługą całego systemu czuwa SuperSMS.pl .

– Postawiliśmy kolejny krok w rozwoju FilmWeb’u. Odkąd 4 lata temu znaleźliśmy się w sieci, cały czas rozwijamy nasz wortal i staramy się dostosować go do wymagań naszych odbiorców – zaoferowanie im serwisu supersms.filmweb.pl to właśnie wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom – mówi Artur Gortych, wydawca portalu FilmWeb.pl

– Jest to już kolejny z projektów opartych o technologię SMS, który wdrożyliśmy wraz z partnerem, który jest świetnie rozpoznawalny w danym segmencie rynku i zajmuje na nim czołową pozycję – powiedział Tomasz Długiewicz, Wiceprezes i Dyrektor Operacyjny w One-2-One Sp. z o.o.

http://www.supersms.pl
http://www.filmweb.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry