Firma o2.pl i Linksys oferują VoIP

Firma Linksys, będąca częścią Cisco Systems Inc., wiodący dostawca sprzętu do obsługi VoIP, sieci bezprzewodowych i urządzeń umożliwiających pracę w sieci dla klientów indywidualnych i małych firm oraz spółka o2.pl poinformowały o nawiązaniu współpracy w celu stworzenia wspólnej oferty usług VoIP dla klientów w Polsce. Portal o2.pl wprowadził do swojej oferty bramki do telefonów analogowych Linksys PAP2T współpracujące z usługą Tlenofon.
Jedynym warunkiem, jaki klienci muszą spełnić, aby skorzystać z oferty jest posiadanie w domu lub w biurze dostępu do szerokopasmowego łącza internetowego. Użytkownik otrzymuje bramkę PAP2T, którą wystarczy podłączyć do sieci, a aktywacja i konfiguracja odbędzie się automatycznie. Dzięki bramce VoIP użytkownik może korzystać z Tlenofonu stosując dowolny, analogowy aparat telefoniczny. Wraz z urządzeniem użytkownik otrzymuje bezpłatnie własny, stały numer telefonu.

„Coraz większa liczba klientów indywidualnych i małych firm w regionie EMEA korzysta z usług VoIP. Nowe usługi są uruchamiane praktycznie co miesiąc. Sądzimy, że bramka PAP2T doskonale sprawdza się w tego typu zastosowaniach. Cieszy nas, że portal o2.pl podziela naszą opinię” — powiedział David John Kelly, dyrektor ds. sprzedaży w regionie EMEA w firmie Linksys.

„Zdecydowaliśmy się zaoferować klientom promocyjne bramki VoIP w powiązaniu
z naszymi usługami, ponieważ w ten sposób możemy pokonać największą przeszkodę stojącą na drodze do masowego korzystania z telefonii internetowej – cenę urządzeń. Po kilkumiesięcznych testach jakości głosu i funkcjonowania usługi w naszych laboratorium wybraliśmy bramkę Linksys PAP2T ze względu na doskonałe rezultaty, jakie to urządzenie osiągało” — powiedział Jacek Świderski, członek zarządu firmy o2.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry