Forbes.pl w nowej odsłonie

Wystartowała nowa odsłona serwisu internetowego forbes.pl z portfolio Axel Springer Polska. Portal poszerzony został o wiele nowych funkcjonalności i informacji znacznie wykraczających poza papierowe wydanie miesięcznika Forbes.

Na stronie znaleźć można m.in. aktualne informacje ze świata biznesu i finansów, fachowe informacje o rynkach finansowych, opinie ekspertów na temat bieżących wydarzeń w świecie biznesu, a także analizy i komentarze dziennikarzy magazynu Forbes. W serwisie nie zabraknie też rankingów oraz narzędzi pomocnych w inwestowaniu i codziennym prowadzeniu biznesu.

Komentatorami serwisu będą nie tylko dziennikarze polskiej edycji Forbesa, ale również uznani ekonomiści, wśród których znajdą się: Krzysztof Rybiński, Ryszard Petru, Maja Goetting, Jacek Wiśniewski, Piotr Kalisz czy Marcin Mrowiec. Obok ich komentarzy pojawią się opinie analityków domów maklerskich i osób zarządzających funduszami inwestycyjnymi. Nie zabraknie także głosu publicystów amerykańskiego wydania Forbesa, stałych obserwatorów sytuacji w Polsce i Europie. Serwis uzupełnią najciekawsze artykuły z amerykańskiego serwisu forbes.com.

Forbes.pl w nowej odsłonie 1

Materiały przygotowywane są przez odrębną redakcję serwisu forbes.pl. Redaktorem naczelnym serwisu jest Paweł Zielewski, dotychczas dziennikarz magazynu Forbes i Forbes Investor.

„Mamy nadzieję że forbes.pl będzie dla naszych użytkowników źródłem inspirującej wiedzy, która z pewnością okaże się pomocna w osiąganiu zawodowych celów. Dlatego serwis kierujemy do nowoczesnych biznesmenów, inwestorów i menedżerów, czyli osób dynamicznych, aktywnych i otwartych na światowe trendy” – mówi Paweł Zielewski, redaktor naczelny forbes.pl.

Obecna odsłona forbes.pl to pierwszy etap jej rozwoju. W krótkiej perspektywie serwis zostanie wzbogacony o nowe funkcjonalności, wśród których znajdą się narzędzia przeznaczone dla osób zarządzających własnymi finansami, a także rozwiązania dla zaawansowanych inwestorów, wspomagające inwestowanie we wszystkie rodzaje aktywów.

Forbes to magazyn biznesowy o uznanej na całym świecie marce. Na amerykańskim rynku jest obecny od 1917 roku. Polska edycja magazynu ukazuje się od grudnia 2004 r. i jest liderem w swoim segmencie.

Forbes.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry