Ford Focus samochodem miesiąca mojeauto.pl

Opublikowano: 5 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Z analiz mojeauto.pl przeprowadzonych w lutym wynika, że największym zainteresowaniem Internautów w ubiegłym miesiącu cieszył się samochód Ford Focus.

Wynik nie może dziwić, ponieważ koncern prowadzi obecnie intensywną kampanię reklamową oraz wprowadził interesujące promocje cenowe na wybrane wersje. Forda Focusa z limitowanej wersji wyposażeniowej FX Gold można było nabyć w lutym nawet o 7600 zł taniej. Duże zainteresowanie wzbudziły również inne limitowane wersje FX oraz FX Silver, gdzie rabaty wahały się w granicach 3700 – 6100 zł.
Ford może poszczycić się jeszcze jednym rekordem – marka ta zajęła bezkonkurencyjnie pierwsze miejsce w rankingu najczęściej oglądanych marek (tab. 2) w miesiącu lutym i z liczbą 10322 punktów pozostawiła konkurentów daleko w tyle (Toyota – 7657 pkt, Renault – 6262 pkt).

Pełen raport do pobrania w dziale Download

http://www.mojeauto.pl

Sylwester KozakFord Focus samochodem miesiąca mojeauto.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.