Fotka.pl nie znika

Internet Standard podał informację, że jeden z czołowych serwisów, na których użytkownicy mogą zamieszczać własne zdjęcia będzie zamknięty.

Rafał Agnieszczak, właściciel Fotka.pl poinformował mnie, że:
1. powyższy komunikat rzeczywiście był na stronie, ale po otrzymaniu kilkuset maili z prośbami o przywrócenie serwisu postanowiliśmy go wznowić.

2. ilość wysyłanych SMSów była na zadowalającym poziomie, ale niestety nie spotkała się z aprobatą niektórych użytkowników.

3. jutro serwis pojawi się w sieci od nowa. zmieniony zostanie całkowicie engine i wygląd serwisu – będzie bardziej atrakcyjny dla użytkowników, a równocześnie mniej obciążający serwer i łącze.

4. nie rezygnujemy z wprowadzenia płatności przez sms – zostaną one tylko czasowo zawieszone. na nowo wprowadzimy je w nowym modelu – mniej rygorystycznym dla dotychczasowych użytkowników.

5. przychody będziemy starali się także pozyskać z reklam. w tym celu planujemy skupić wokół siebie więcej popularnych stron o tematyce
rozrywkowej. dzięki temu liczba użytkowników wzrośnie do kilkudziesięciu tysięcy dziennie – co jest już bardzo atrakcyjną propozycją dla reklamodawców.

http://www.fotka.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top