Francuski Auchan wraz z Comarch wystartował z ofertą pre-paid

Auchan wypuszcza nową, pierwszą we Francji ofertę pre-paid, oferującą dostęp do Internetu, opartą na systemie Comarch 3arts. Comarch świadczy usługi dla Auchan Francja od 2006 roku.
Auchan Francja oficjalnie zainaugurowało nową ofertę pre-paid z bezprzewodowym dostępem do Internetu przy użyciu kart danych. Jest to jedna z nielicznych tego typu usług w Europie i pierwsza we Francji. Nowa usługa pre-paid jest oferowana w sieci sklepów Auchan.

Większość prac wdrożeniowych była wykonana przez . Rozwiązanie zostało zaimplementowane na już sprawdzonym w Auchan konwergentnym, kompaktowym systemie bilingowym Comarch 3arts, przeznaczonym do kontroli, dostarczania i rozliczania usług nowej generacji opartych na IP. System ten został wdrożony u wielu operatorów w różnych regionach świata, cechuje go elastyczności oraz krótki czas uruchamiania nowych usług.

– Współpraca z Auchan daje nam wiele satysfakcji i przynosi obustronne korzyści. Auchan jest bardzo zadowolony z naszych profesjonalnych usług, czego przykładem jest długofalowa współpraca i zlecanie nam kolejnych projektów – mówi Anna Filipiak, Prezes Zarządu Comarch Software AG.

Comarch i Auchan Francja współpracują od roku. Rozwiązania autorstwa Comarch umożliwiły Auchan Telecom rozpoczęcie działalności MVNO.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry