Franczyza szkoły językowej – sposób na biznes

Od dawna wiadomo, że znajomość języków obcych otwiera wiele możliwości, ułatwia podróżowanie i znalezienie nowej, dobrej pracy. Angielski jest obecnie najpopularniejszym językiem na świecie. Stosowany jest powszechnie w komunikacji biznesowej i niezbędny w teleinformatyce. Dlatego na rynku zawsze będzie popyt na kursy języka angielskiego. Ludzie chcą komunikować się szybciej, lepiej i skuteczniej. Szkolenia to sposób na przełamanie oporów przed komunikowaniem się w obcym języku – uczą języka od podstaw lub systematyzują nabytą wcześniej wiedzę, a przede wszystkim rozwijają umiejętności konwersacyjne. Jest to powód, dla którego otwarcie własnej szkoły w modelu franczyzowym (education franchise) jest inwestycją kapitałową pozwalającą na szybkie i wysokie zyski.

Speak-Up to dobra inwestycja

language-school-834138_1280Szkołą językową działającą w modelu education franchise jest Speak-Up. To korporacja, która działa na czterech rynkach, gdzie prowadzi już ponad siedemdziesiąt placówek. Dzięki sprawdzonemu modelowi pracy partnerzy firmy mogą liczyć na szerokie wsparcie na każdym etapie rozwoju własnej szkoły językowej. Speak-Up dostarcza zaawansowane oprogramowanie zarządzające, system zarządzania nauką (LMS), książki, materiały, podręczniki, broszury szkoleniowe, przeszkolenie personelu call-center,a także pełną ścieżkę rozwoju i kariery dla pracowników. Dodatkowo dostarczane są materiały marketingowe, sprzedażowe i monitorujące.

W zależności od wielkości zakładanej placówki, podstawowa inwestycja wyniesie od 100 000 do 500 000 euro, jednak doświadczenia wskazują, że już w pierwszym roku działalności możliwy jest 30-procentowy zwrot z inwestycji. Jak widać, jest to zysk nieporównywalny z tradycyjnymi formami oszczędzania w bankach czy w większości funduszy inwestycyjnych. Stałe zapotrzebowanie na kadry operujące językiem angielskim powoduje, że jest to rynek, który ciągle się rozwija i zapewni wpływy jeszcze przez wiele lat. Poza kapitałem ważny jest entuzjazm, zmysł marketingowy i dużo chęci do pracy. Jednak wszystko to przełoży się na konkretny zysk.

Sprawdzone metody gwarancją sukcesu

Skuteczność metod Speak-Up potwierdzają opinie ponad 200 tysięcy zadowolonych kursantów z Polski, Rosji i Ukrainy. Dzięki stosowaniu najnowszych rozwiązań teleinformatycznych i multimediów, możliwe jest prowadzenie zajęć w dowolnych godzinach, z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Szkolenia możliwe są wszędzie tam, gdzie istnieje dostęp do internetu. W ramach modelu education franchise Speak-Up udostępnia franczyzobiorcy swoje metody nauczania. Nie tylko obejmują one współpracę z najlepszymi, doświadczonymi lektorami, ale przede wszystkim skupiają się na analizie umiejętności i celów, które chcą osiągnąć uczestnicy zajęć. Indywidualne podejście i ciągła analiza osiągnięć pozwala na szybkie dopasowanie kursu do rozwoju zdolności językowych uczniów. Dla tej metody kluczowe jest elastyczne podejście do każdego kursanta i dobór idealnego tempa nauki. Przekłada się to na zadowolenie klientów, którzy polecają kursy swoim znajomym, co z kolei wpływa na ciągły rozwój inwestycji.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry