Franczyza szkoły językowej – sposób na biznes

Opublikowano: 9 marca 2016. Kategoria: Wpisy Promowane.

Od dawna wiadomo, że znajomość języków obcych otwiera wiele możliwości, ułatwia podróżowanie i znalezienie nowej, dobrej pracy. Angielski jest obecnie najpopularniejszym językiem na świecie. Stosowany jest powszechnie w komunikacji biznesowej i niezbędny w teleinformatyce. Dlatego na rynku zawsze będzie popyt na kursy języka angielskiego. Ludzie chcą komunikować się szybciej, lepiej i skuteczniej. Szkolenia to sposób na przełamanie oporów przed komunikowaniem się w obcym języku – uczą języka od podstaw lub systematyzują nabytą wcześniej wiedzę, a przede wszystkim rozwijają umiejętności konwersacyjne. Jest to powód, dla którego otwarcie własnej szkoły w modelu franczyzowym (education franchise) jest inwestycją kapitałową pozwalającą na szybkie i wysokie zyski.

Speak-Up to dobra inwestycja

language-school-834138_1280Szkołą językową działającą w modelu education franchise jest Speak-Up. To korporacja, która działa na czterech rynkach, gdzie prowadzi już ponad siedemdziesiąt placówek. Dzięki sprawdzonemu modelowi pracy partnerzy firmy mogą liczyć na szerokie wsparcie na każdym etapie rozwoju własnej szkoły językowej. Speak-Up dostarcza zaawansowane oprogramowanie zarządzające, system zarządzania nauką (LMS), książki, materiały, podręczniki, broszury szkoleniowe, przeszkolenie personelu call-center,a także pełną ścieżkę rozwoju i kariery dla pracowników. Dodatkowo dostarczane są materiały marketingowe, sprzedażowe i monitorujące.

W zależności od wielkości zakładanej placówki, podstawowa inwestycja wyniesie od 100 000 do 500 000 euro, jednak doświadczenia wskazują, że już w pierwszym roku działalności możliwy jest 30-procentowy zwrot z inwestycji. Jak widać, jest to zysk nieporównywalny z tradycyjnymi formami oszczędzania w bankach czy w większości funduszy inwestycyjnych. Stałe zapotrzebowanie na kadry operujące językiem angielskim powoduje, że jest to rynek, który ciągle się rozwija i zapewni wpływy jeszcze przez wiele lat. Poza kapitałem ważny jest entuzjazm, zmysł marketingowy i dużo chęci do pracy. Jednak wszystko to przełoży się na konkretny zysk.

Sprawdzone metody gwarancją sukcesu

Skuteczność metod Speak-Up potwierdzają opinie ponad 200 tysięcy zadowolonych kursantów z Polski, Rosji i Ukrainy. Dzięki stosowaniu najnowszych rozwiązań teleinformatycznych i multimediów, możliwe jest prowadzenie zajęć w dowolnych godzinach, z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Szkolenia możliwe są wszędzie tam, gdzie istnieje dostęp do internetu. W ramach modelu education franchise Speak-Up udostępnia franczyzobiorcy swoje metody nauczania. Nie tylko obejmują one współpracę z najlepszymi, doświadczonymi lektorami, ale przede wszystkim skupiają się na analizie umiejętności i celów, które chcą osiągnąć uczestnicy zajęć. Indywidualne podejście i ciągła analiza osiągnięć pozwala na szybkie dopasowanie kursu do rozwoju zdolności językowych uczniów. Dla tej metody kluczowe jest elastyczne podejście do każdego kursanta i dobór idealnego tempa nauki. Przekłada się to na zadowolenie klientów, którzy polecają kursy swoim znajomym, co z kolei wpływa na ciągły rozwój inwestycji.

Wpisy PromowaneFranczyza szkoły językowej – sposób na biznes

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.