FreshMail Designer – projektowanie newsletterów i mailingów ma być prostsze

FreshMail uruchomił właśnie FreshMail Designera – edytor do tworzenia szablonów newsletterów i mailingów. Stworzony został z myślą o przedsiębiorcach, którym brak czasu i pieniędzy na zatrudnianie koderów i grafików.

FreshMail przygotował dla użytkowników dziesiątki szablonów. Szablony dostępne są w różnych układach kolorystycznych i funkcjonalnych. FreshMail Designer pozwolić ma zaś w łatwy sposób edytować przygotowane szablony. Wszystko w metodzie „drag & drop”.

FreshMail Designer

Celem FreshMaila było stworzenie programu, który poza tworzeniem mailingów, będzie na każdym kroku pomagał w robieniu bardzo dobrego e-mail marketingu. FreshMail Designer jest więc wyposażony w edytor, który w łatwy sposób pozwolić ma na kadrowanie ich oraz zmianę rozmiaru grafik. Dodatkowo istnieje możliwość  korzystania z setek elementów graficznych, które mona nanosić na swoje zdjęcia. Przygotowany został także sposób wstawiania tagów personalizacyjnych do treści maila. Dzięki temu można automatycznie tworzyć relacje one-to-one ze swoimi odbiorcami. Program oferuje także łatwą edycję ALT-ów pod obrazkami, co sprzyjać ma efektywności mailingów.

Obecna wersja FreshMail Designera jest wersją 1.0. Jednak FreshMail już zapowiada wzbogacenie Designera o kolejne elementy, takie jak: dostęp do milionów zdjęć z Shutterstocka (jeszcze we wrześniu), dodatkowe możliwości edycji grafiki taki jak ustawianie przeźroczystości czy obrót wokół osi, edytor stylu mailingów i newslettera.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top