Fruli.pl: twórz nowe wyrażenia i wyfruluj nagrody

20 kwietnia ruszył konkurs organizowany przez serwis aukcyjny Fruli.pl i dwutygodnik „Komputer Świat”. Laureaci konkursu odbiorą netbooka, aparat cyfrowy, telefon-komunikator i inne nagrody o wartości blisko 6 tys. złotych.

Serwis aukcyjny Fruli.pl wraz z dwutygodnikiem „Komputer Świat” zapraszają do wzięcia udziału w niecodziennym konkursie. Polega on na tworzeniu nowych słów, wyrażeń – w tym wyrażeń abstrakcyjnych oraz znaczeń, w których wykorzystana zostanie nazwa serwisu aukcyjnego „fruli”, np. „fruluj nagrody”.

Konkurs trwa od 20 kwietnia do 16 maja i składa się z dwóch części. W pierwszej, uczestnicy muszą odpowiedzieć na pytanie konkursowe opublikowane w nr 9 i 10 magazynu „Komputer Świat” i wysłać odpowiedź SMS-em na numer 72150 (koszt SMS to 2,44 zł z VAT). Spośród osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi rozlosowane zostaną: netbook ASUS Eee PC 1000H, telefon Toshiba Portege G810 oraz aparat cyfrowy Casio Exilim EX-Z85.

W drugiej części, uczestnicy wymyślają nowe wyrażenia z wykorzystaniem słowa „fruli”. Nowo tworzone zdania lub słowa należy wpisywać – po zarejestrowaniu się – w formularzu dostępnym na stronie konkursu pod adresem http://konkurs.fruli.pl. Tam również znajdują się dokładne informacje o konkursie. Za najbardziej kreatywne pomysły zostanie przyznanych 50 bonów po 100 frutków każdy. Łączna wartość nagród to około 9.700 złotych.

„Koncepcja konkursu wpisuje się w hasło przewodnie naszego serwisu, które brzmi: Inni mają za drogo? Od dziś fruli mnie to. To jeden z przykładów wykorzystania abstrakcyjnego słowa – nazwy marki – do stworzenia nowego wyrażenia. Mamy nadzieję, że konkurs będzie dobrą okazją do rozwinięcia skrzydeł twórczości zarówno przez naszych użytkowników, jak również czytelników magazynu Komputer Świat” – powiedziała Agnieszka Gierus, dyrektor marketingu serwisu Fruli.pl.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 1 czerwca br. w nr 12 „Komputer Świat” oraz na internetowej stronie konkursu.

Fruli.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top