Gadu-Gadu 10 już dostępne dla wszystkich

Producent Gadu-Gadu udostępnił dzisiaj długo oczekiwaną wersję GG 10 dla wszystkich internautów – najnowsze Gadu-Gadu można pobrać ze strony http://komunikator.gadu-gadu.pl (lub www.GG10.pl). Jednocześnie zakończono zamknięte testy komunikatora.

Wirtualna galeria, gry online, słuchanie muzyki, te i inne możliwości GG 10 urozmaicają poGGadanki na GG, prowokują, są okazją do relaksu, zabawy, jak i poznawania nowych znajomych. Wprowadzając GG 10, uczyniliśmy z Gadu-Gadu projekt mocno społecznościowy, w sposób większy, niż dotychczas. – mówi Piotr Pokrzywa z zarządu GG Network S.A.

Gadu-Gadu to od lat jedna z najliczniejszych społeczności w polskim internecie. Dzisiaj otrzymuje ona szereg nowych zupełnie możliwości, które sprawiają, że Gadu-Gadu ze znajomym może przerodzić się nie tylko w rozmowę, ale też na przykład we wspólne słuchanie radia czy zagranie w grę online. Dlatego w przypadku GG 10 mówimy, że rozmowa to dopiero początek. Wprowadzając nowe atrakcyjne usługi w GG, chcemy zwiększać czas, jaki spędza użytkownik na GG, oferować mu cały wachlarz usług komunikacyjnych i rozrywkowych. Nowe wydanie GG jest więc bramą do wielu nowych usług i serwisów, zintegrowanych z komunikatorem. Wystarczy raz się zalogować, aby móc surfować, wyszukiwać, grać, słuchać i oglądać. To świat możliwości Internetu podany w przyjazny, dostępny sposób za pomocą jednego numeru GG. – mówi Krzysztof Szalwa z zarządu GG Network S.A.

Dzięki najnowszej wersji GG 10 użytkownicy mogą korzystać ze wspólnych galerii i gier online, rozbudowanych awatarów, wirtualnych prezentów, usługi GG Live umożliwiającej obserwowanie aktywności znajomych, wygodnej klawiatury telefonu, zintegrowanej telefonii komórkowej GaduAIR, radia, portalu i wielu innych pożytecznych usług w codziennej komunikacji i rozrywce.

Przygoda zaczyna się przy tradycyjnym „gadu-gadu”. W najnowszej odsłonie komunikatora GG 10 użytkownik może korzystać z nowych możliwości komunikacji, dzięki którym rozmowa, zaGGadanie to dopiero początek, a lista kontaktów GG staje się punktem wyjścia do rozrywki, poznawania znajomych, edukacji. W GG 10 możliwość interakcji z każdym użytkownikiem wykracza poza tradycyjną rozmowę. Rozmowa jest początkiem i osią tego, co nas łączy w codziennym życiu. Rozmowę możemy urozmaicić grą, wspólnym oglądaniem zdjęć, wspólnym słuchaniem muzyki, czytaniem wiadomości, czy nauką.

Udostępniona dzisiaj wersja testowa przeznaczona jest na system Windows. W najbliższych miesiącach zostaną wydane wersje GG 10 także na inne systemy: Mac OS i Linux.

Nowe możliwości Gadu-Gadu dostępne w GG 10:

 • Gadu Foto – galerie zdjęć
 • awatary – tworzenie własnych awatarów (z pliku, kamerki, kreatora centrumawatarow.pl)
 • gry on-line – wspólne granie przez komunikator
 • GG Live – obserwowanie na bieżąco znajomych, ich aktywności
 • rozbudowane archiwum rozmów (archiwum rozmów, które przechowuje wszystkie przeprowadzone rozmowy, także głosowe, wideo jak i przesłane pliki – użytkownik może je w dowolnej chwili wykasować)
 • wirtualne prezenty, obdarowywanie się przez użytkowników
 • automatyczny eksport i import kontaktów GG
 • nowy odtwarzacz radia Open.FM, polecanie sobie ulubionych piosenek
 • portal gadu-gadu.pl – wiadomości z kraju i ze świata prosto w komunikatorze
 • rozbudowany hoover (po najechaniu myszką na kontakt)
 • konto Gadu-Gadu – wygodne do rozliczeń (przydatne m.in. przy GaduAIR i innych usługach)
 • integracja z innymi usługami i serwisami społecznościowymi (MojaGeneracja.pl, Bliziutko.pl, Pykam.pl, GaduFoto.pl, MEGASlownik.pl, GaduDodatki.pl, zRodziną.pl, Infobot.pl, Ściągi, NakreceniEksperci.pl, Zamawianka.pl, Fora.pl)

GG 10 umożliwia prowadzenie każdej formy rozmowy: tekstowej, głosowej i video. Usprawniono rozmowy głosowe i wideo. Użytkownicy mogą przesyłać między sobą pliki, wysyłać SMS-y, szukać znajomych w katalogu publicznym.

GG 10 to duży krok komunikatora w kierunku usług opartych o przeglądarkę internetową. Coraz więcej opcji w komunikatorze jest dostępnych za pomocą wbudowanej przeglądarki stron WWW (Webkit) lub za pomocą domyślnej, ustawionej przez użytkownika.

Import/eksport kontaktów – nowość – automatyczny import i eksport listy kontaktów GG na serwer. Jeśli dodamy kontakt do GG np. na komputerze w pracy, to po przyjściu do domu pojawi się on automatycznie na liście kontaktów naszego GG.

W GG 10 zastosowano bezpieczne szyfrowanie profilu. Profil użytkownika może być szyfrowany innym hasłem, niż to przypisane do numeru GG.

Użytkownicy najnowszej wersji GG 10 nie będą też musieli pilnować aktualizacji programu – komunikator sam ich powiadomi, gdy tylko pojawi się najnowsza wersja. Wówczas jednym kliknięciem użytkownik będzie mógł szybko zaktualizować komunikator do najnowszej wersji. Dzięki temu wzrośnie nie tylko dostępność nowych usług, kompatybilność, ale i bezpieczeństwo.

Najnowsze wydanie GG 10 (beta) można pobrać ze strony http://komunikator.gadu-gadu.pl.

www.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top